0

Perlinka Vertex G120

  • Kód: 3752141
  • Značka: Gutta
  • Záruka: 24 měsíců
Skladom – ihneď na odoslanie Doručíme do 4 - 5 pracovných dní

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX > 100 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za 1,77 €
Bežná cena za 1,97 €
Cena za 50 88,5 €
ceny vrátane DPH

Parametre

materiál sklolaminátová tkanina
dĺžka kotúča 50 m
šírka role 1 m
v balení 50 m 2
farba modrá

Popis

Perlinka Vertex G120 je sklovláknitá mriežka, vyrobená z e-skla. Povrch je špeciálne upravený proti pôsobeniu alkálií. Vertex G120 zaisťuje vystuženie, ktoré je potrebné ak vo fázi vysychania poteru, tak aj počas životnosti celej kosntrukce. Sklovláknité mriežky nepodliehajú korózii pred ani po aplikácii. Perlinka významne obmedzí dĺžku praskliniek (až o 70%) a šírku praskliniek (až o 50%). Táto mriežková tkanina je určená na vystuženie podlahových poterov (140 g / m2).

Aplikácia mriežky je veľmi jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne náradie. Pri práci sa sklovláknitými mriežkami nehrozí nebezpečenstvo poškodenie, či znečistenie okolných povrchov. Zvyšky možno ľahko odpratať a zachovať pre ďalšie použitie, napr. k spevneniu rohov, ostenie či pre menšie opravy. Perlinku je možné aj dlhodobo uskladniť bez nebezpečenstva poškodenia nepriaznivými vplyvmi.

  • Zabraňuje prasklinám v konštrukcii
  • Odolné proti korózii

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov
Poradíme ako na to:
Všetky články

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2223)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.