Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Minka Autorizovaný dealer

Keď si v roku 1952 Franz Jenner vyrobil pre súkromnú potrebu skladací rebrík zrejme netušil, že za 70 rokov bude vo svete značka Minka, ktorú následne založil, synonymom pre schodisko aj mlynárske a pôdne schody rakúskej kvality s ročnou produkciou 120 000 kompletných kusov. Dodnes je zárukou bezpečnosti, dlhej životnosti a vysokej kvality.

Čítajte viac Skryť
Minka –  Royal Richmond
1x
Počet variant: 1

Lavice Richmond

Stohovatelná dvojmístná lavice s vysokou opěrkou a dvojitým měkčeným textilenem. Povrchová úprava Thermosint zajišťuje voděodolnost a termoizolační vlastnosti nábytku.

Minka –  Softline Sleva 31%
6x
Počet variant: 1

Mlynářské schody Softline

Kachní schody z masivního smrkového dřeva s bezpečnostním zábradlím, tloušťka dřevěných profilů je 27 mm. Chemicky neošetřené dřevo, pohodlné zábradlí, kachní nášlapy.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 280 cm Typ: schodiště Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 130 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ano
Minka –  Elegance Sleva 31%
3x
Počet variant: 2

Podkrovné schody Elegance

Kvalitné teleskopické pôdne schody s práškovo lakovanou oceľovou konštrukciou a izolačným vekom s hrúbkou 3,3 cm. Protišmykové drážky na nášľapoch, ochranné koncové pätky.

Výška stropu: 300 cm Hrúbka termoizolácie: 3,0 cm Súčiniteľ prestupu tepla: 1,10 W / m²K Madlo: ne Izolácia stavby: ne Určenie: nenáročná stavba
Minka –  Boras Mlynářské schodiště Sleva 31%
7x
Počet variant: 1

Mlynářské schody Boras

Masivní smrkové schody s bezpečnostním zábradlím, tloušťka dřevěných profilů je 27 mm. Chemicky neošetřené dřevo, pohodlné zábradlí, široké nášlapy.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 280 cm Typ: přímý Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 130 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ano

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.