Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

LiteG

Slovenská spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti nakladania s plastovými výrobkami a odpadmi. Z vykúpených a recyklovaných plastov produkuje regranuláty, detské ihriská a multifunkčné kompozitné dosky LiteG, ktoré nájdete aj v našom katalógu. Kontrolovaný proces výroby s vysoko nastavenými štandardmi zaručuje vždy kvalitný výsledný produkt.

Čítajte viac Skryť
LiteG –  Kompozitná doska LiteG Fleece

Kompozitná doska LiteG Fleece

Multifunkčná doska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu s fleecovým povrchom. Skvelý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnosť a mimoriadna stálosť v ústrety vlhkosti, mrazu aj UV žiareniu. Materiál je parotesný a nepodlieha plesniam.

Materiál: PP, skelná vlákna, fleece Dĺžka: 0,59 – 2,90 m Šírka: 1,07 – 2,90 m Hrúbka: 3 – 5 mm Farba: černá, šedá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W
LiteG –  Kompozitná doska LiteG PET

Kompozitná doska LiteG PET

Multifunkčná doska z kompozitu termoplastu a sklolaminátu potiahnutá PET vrstvou. Skvelý izolant tepla a akustiky. Vysoká mechanická odolnosť a mimoriadna stálosť v ústrety vlhkosti, mrazu aj UV žiareniu. Materiál je parotesný a nepodlieha plesniam.

Materiál: PP, skelná vlákna, PET Dĺžka: 1,02 – 1,3 m Šírka: 1,47 – 2,5 m Hrúbka: 3 – 5 mm Farba: černá Tepelný odpor: 0,05 m2K/W

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.