Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Preto odporúčame nakupovať záhradné stavby na jar 2022 už teraz.
Skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Odporúčame neodkladať ich nákup.
Odporúčame nakupovať záhradné stavby a skleníky už teraz.
0

Králíkárny

Dřevěné králíkárny jsou vhodné pro chov domácích mazlíčků i chovných králíků. Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních dřevěných materiálů, které jsou většinou ošetřeny impregnací. Tato kombinace zaručuje dlouhou životnost. K dispozici jsou i varianty se zabudovanou zahrádkou.

Číst dále Skrýt

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie králíkárny – Bohemit Králikáreň Daisy Králikáreň Daisy Králikáreň českej výroby z kvalitného smrekového dreva so šiestimi kotercami v dvoch podlažiach. Drevené dvierka sú vyplnené oceľovým pletivom a majú západku na ľahké uzatváranie. V prípade záujmu je možné králikáreň rozšíriť o rošty, kŕmiacu chodbičku alebo strešnú krytinu. Drevo je možné doplniť o náter s odtieňom podľa výberu. od 477,96 €
2
Najpredávanejšie králíkárny – Bohemit Králikáreň Bunny Králikáreň Bunny Precízne vyrobená králikáreň Bunny so štyrmi kotercami so zatváraním na západku. Je vyrobená z kvalitného smrekového dreva, ktoré je možné na objednávku doplniť náterom s odtieňom podľa výberu. K dispozícii je tiež rozšírenie o kŕmiacu chodbičku alebo rošty. od 399,32 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 3
Králíkárny – Bohemit Králikáreň Bunny
  • 2
Od pondelka zakúpil 1 zákazník
(4)

Králikáreň Bunny

Precízne vyrobená králikáreň Bunny so štyrmi kotercami so zatváraním na západku. Je vyrobená z kvalitného smrekového dreva, ktoré je možné na objednávku doplniť náterom s odtieňom podľa výberu. K dispozícii je tiež rozšírenie o kŕmiacu chodbičku alebo rošty.

Materiál: smrkové dřevo Šírka: 1400 – 1800 mm Výška: 1600 mm Impregnácia: ano Počet kotercov: 4 ks Kŕmiaca chodbička: ne (lze dokoupit)
Králíkárny – Bohemit Králikáreň Daisy
  • 1
Práve si prezerajú 3 zákazníci
(3)

Králikáreň Daisy

Králikáreň českej výroby z kvalitného smrekového dreva so šiestimi kotercami v dvoch podlažiach. Drevené dvierka sú vyplnené oceľovým pletivom a majú západku na ľahké uzatváranie. V prípade záujmu je možné králikáreň rozšíriť o rošty, kŕmiacu chodbičku alebo strešnú krytinu. Drevo je možné doplniť o náter s odtieňom podľa výberu.

Materiál: smrkové dřevo Šírka: 2000 – 2600 mm Výška: 1600 mm Impregnácia: ano Počet kotercov: 6 ks Kŕmiaca chodbička: ne (lze dokoupit)
Králíkárny – Bohemit Králikáreň Wally
Práve si prezerá 1 zákazník
(5)

Králikáreň Wally

Králikáreň Wally s deviatimi kotercami v troch podlažiach. Česká výroba z najkvalitnejšieho smrekového dreva. Drevené dvierka sú vyplnené oceľovým pletivom a majú západku na ľahké uzatváranie. V prípade záujmu je možné králikáreň rozšíriť o rošty, kŕmiacu chodbičku alebo strešnú krytinu.

Materiál: smrkové dřevo Šírka: 2000 – 2600 mm Výška: 2000 mm Impregnácia: ano Počet kotercov: 9 ks Kŕmiaca chodbička: ne (lze dokoupit)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.