Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Konštrukčné profily

V tejto kategórii nájdete kompletnú sadu podhľadových profilov pre vytvorenie konštrukcie, na ktorú sa zospodu umiestňujú kazety. Patentované profily majú tvar písmena T a upevňujú sa pomocou oceľových kotiev. Ukotvenie je pevné a odolné v ťahu, pritom však možno rošt bez problémov demontovať a dostať sa tak do podstropných priestorov.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie konštrukčné profily –  Geipel T24 P Geipel T24 P Podhľadový profil T24 priečny slúži na vzájomné spojenie podhľadových profilov a tým vytvorenie nosnej konštrukcie minerálnych podhľadov. Je vyrobený z pozinkovanej a lakovanej ocele. 1,74 €
2
Najpredávanejšie konštrukčné profily –  Geipel T24 H Geipel T24 H Podhľadový profil T24 hlavný je hlavným komponentom závesného podhľadového subsystému a slúži na inštaláciu minerálnych podhľadov či LED svetiel. 1,74 €
3
Najpredávanejšie konštrukčné profily –  Geipel T24 O Geipel T24 O Podhľadový obvodový profil slúži na estetické pripojenie minerálnych podhľadov k stene miestnosti. Je vyrobený z pozinkovanej a lakovanej ocele. 1,27 €
Konštrukčné profily –  Geipel T24 H
Počet variant: 1

Geipel T24 H

Podhľadový profil T24 hlavný je hlavným komponentom závesného podhľadového subsystému a slúži na inštaláciu minerálnych podhľadov či LED svetiel.

Dĺžka: 3700 mm Šírka: 24 mm Výška: 38 mm Typ: hlavný
Konštrukčné profily –  Geipel T24 P
Počet variant: 2

Geipel T24 P

Podhľadový profil T24 priečny slúži na vzájomné spojenie podhľadových profilov a tým vytvorenie nosnej konštrukcie minerálnych podhľadov. Je vyrobený z pozinkovanej a lakovanej ocele.

Dĺžka: 600 – 1200 mm Šírka: 24 mm Výška: 38 mm Typ: priečny
Konštrukčné profily –  Geipel T24 O
Počet variant: 1

Geipel T24 O

Podhľadový obvodový profil slúži na estetické pripojenie minerálnych podhľadov k stene miestnosti. Je vyrobený z pozinkovanej a lakovanej ocele.

Dĺžka: 3000 mm Šírka: 24 mm Výška: 19 mm Typ: obvodový

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.