- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Autochemie

V chemii pro automobily naleznete vše potřebné, k dobré údržbě a chodu vozu. Od maziv na mechanické části, těsnění pro olejové vany, přes autolaky a silikonové přípravky pro drobné opravy karoserie. O ochranu podvozku vozu se postarají antikorozní přípravky. Směsi do ostřikovačů a tekuté řetězy zas zajistí bezpečnou jízdu v jakémkoli počasí.

Pokračovať Skryť popis

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Tectane Den Braven Tectane Skladom 20 ks Kvalitné činidlo, ktoré je vhodné proti zadretiu. Uplatňuje sa tam, kde väčšina konvenčných lubrikantov a činidiel proti zadretiu zlyhá. Používa sa na sklopné strechy, bezpečnostné pásy, palivové články, fitingy, dopravníkové pásy, klzné koľajnice, výťahy, tesnenia, dverové závesy, bowdenové lanká atď. −31% 6,84 € 4,73 €
2
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Ochrana Den Braven Ochrana Skladom 20 ks Ochranu dutín proti vzniku a zastaveniu korózie. Vynikajúca penetračná schopnosť umožňuje prienik do najmenších dutín. Chráni komplexne, preniká pod vlhkosť a vodu. 6,44 €
3
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Antikorozní Den Braven Antikorozní Skladom 20 ks Ochrana proti hrdzi, zastavuje koróziu a vytvára univerzálny podklad pre laky. Je možné nanášať aj na skorodované materiály. Ideálna na poškodené časti karosérie vozidiel a rámov motocyklov, ako základný náter oceľových častí stavebných a poľnohospodárskych strojov a pod. −3% 6,29 € 6,11 €
4
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Ochrana Kaučuk Den Braven Ochrana Kaučuk Skladom 20 ks Proti pôsobeniu vody, soli, odletujúcemu štrku a korózii, na báze syntetického kaučuku pohlcujúceho hluk. Chráni predné spojlery, prahy, dvere vozidiel, podbehy, blatníky ochranných krytov a iné. Vytvára pevne priľnavý, pretierateľný ochranný film. −12% 7,78 € 6,81 €
5
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Tectane Den Braven Tectane Skladom 20 ks Kvalitné mazanie mechanických pohonov, ako sú ozubené prevody, pákové mechanizmy, reťazové pohony, elektrické spínače, pánty, zámky, ložiská. Chráni proti korózii a oxidácii. Znižuje trenie, zvyšuje klznosť. Vhodná na konzerváciu el. kontaktov batérií, mazanie pántov, zámkov, prevodov. −10% 6,18 € 5,58 €
6
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Sprej Zink-Alu Den Braven Sprej Zink-Alu Skladom 20 ks Vhodné pre oceľové podklady s poškodenou pozinkovanou vrstvou s požiadavkou na vysokú ochranu proti oxidácii a korózii. Vysoká priľnavosť ku všetkým kovovým materiálom. −4% 7,57 € 7,29 €
7
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Autolak Den Braven Autolak Skladom 20 ks Ochrana kovových dielov pred klimatickými vplyvmi. Vhodný na športové tónovanie osobných automobilov alebo len obnovenie zašlých povrchov. S vysokou krycou schopnosťou, rýchloschnúci. −8% 6,87 € 6,29 €
8
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Ochranný Den Braven Ochranný Skladom 20 ks Určený na konzerváciu lemov, plôch a hrán pri dverách automobilov, batožinových priestorov, nástupných hrán, ošetrení dutín a pod. Po zaschnutí vytvorí transparentný vodoodpudivý plastický film. Odolný, vlhku a slanej vode a teplotám v rozsahu –30 °C až +100 °C. Je nestekavý a nie je agresívny na plastové a gumené časti vozidiel. 7,40 €
9
Najpredávanejšie autochemie – Den Braven Sprej Alu Den Braven Sprej Alu Skladom 20 ks Hliníkový sprej s prirodzeným vzhľadom, ktorý zvyšuje životnosť materiálov. Rýchloschnúci s vysokou ochranou proti korózii alebo oxidácii. −19% 8,13 € 6,56 €
Autochemie – Den Braven Tectane
 • −10%
6x

Den Braven Tectane

Kvalitné mazanie mechanických pohonov, ako sú ozubené prevody, pákové mechanizmy, reťazové pohony, elektrické spínače, pánty, zámky, ložiská. Chráni proti korózii a oxidácii. Znižuje trenie, zvyšuje klznosť. Vhodná na konzerváciu el. kontaktov batérií, mazanie pántov, zámkov, prevodov.

Určenie: Objem: 400 ml Základ: Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Pretieranie: Teplotná odolnosť: –30 až +120 °C
Autochemie – Den Braven Tectane
 • −31%
5x

Den Braven Tectane

Kvalitné činidlo, ktoré je vhodné proti zadretiu. Uplatňuje sa tam, kde väčšina konvenčných lubrikantov a činidiel proti zadretiu zlyhá. Používa sa na sklopné strechy, bezpečnostné pásy, palivové články, fitingy, dopravníkové pásy, klzné koľajnice, výťahy, tesnenia, dverové závesy, bowdenové lanká atď.

Objem: 400 ml Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Teplotná odolnosť: –20 až +140 °C
Autochemie – Den Braven Sprej Cobra
 • −5%

Den Braven Sprej Cobra

Univerzálne mazivo 6 v 1 s funkčným a užitočným adaptérom „COBRA CAP“. Je umožnený klasický nástrek v ploche bežnou tryskou alebo bodovo presná aplikácia pomocou trubičky.

Objem: 400 ml Základ: Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Pretieranie: Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Měděná
 • −3%
4x

Den Braven Měděná

Montáže a demontáže segmentov kotúčových alebo bubnových bŕzd, kĺbových závesov, čapov, výfukov, zapaľovacích sviečok, svorníkov motorov alebo tepelných výmenníkov. Ochranný prostriedok všetkých tepelne zaťažovaných mechanických dielov strojov a zariadení.

Objem: 400 ml Základ: zmes rozpúšťadiel a mazadiel Aplikačná teplota: +5 až +25 °C Teplotná odolnosť: –30 až +1100 °C
Autochemie – Den Braven Ochrana
5x

Den Braven Ochrana

Ochranu dutín proti vzniku a zastaveniu korózie. Vynikajúca penetračná schopnosť umožňuje prienik do najmenších dutín. Chráni komplexne, preniká pod vlhkosť a vodu.

Objem: 400 ml Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Sprej Zink-Alu
 • −4%

Den Braven Sprej Zink-Alu

Vhodné pre oceľové podklady s poškodenou pozinkovanou vrstvou s požiadavkou na vysokú ochranu proti oxidácii a korózii. Vysoká priľnavosť ku všetkým kovovým materiálom.

Objem: 400 ml Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Autolak
 • −8%

Den Braven Autolak

Ochrana kovových dielov pred klimatickými vplyvmi. Vhodný na športové tónovanie osobných automobilov alebo len obnovenie zašlých povrchov. S vysokou krycou schopnosťou, rýchloschnúci.

Objem: 400 ml Základ: metoxypropylacetát, acetón Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Sprej Lak-Ráfky
2x

Den Braven Sprej Lak-Ráfky

Na ochranu automobilových ráfikov pred posypovými soľami, oxidáciou, koróziou a klimatickými vplyvmi. Rýchlo zasychá, ráfik je použiteľný cca po 15 minútach po nanesení strieborného laku.

Objem: 400 ml Základ: zmes rozpúšťadiel a mazadiel Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Čistič Klimatizace
 • −18%
5x

Den Braven Čistič Klimatizace

Ideálny penový prostriedok na čistenie klimatizácie v automobiloch, ale aj bežných vetracích a ventilačných systémov kúpeľní a sáun. Vhodný pre digestory v domácnostiach a reštauračných zariadeniach. Znižuje riziko podráždenia dýchacích ciest, kvapkania z očí a vzniku nádchy pri cirkulácii vzduchu.

Objem: 400 ml Základ: Aplikačná teplota: +5 až +35 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Rychlý
 • −3%
1x

Den Braven Rychlý

Všetky druhy benzínových a naftových motorov, motocyklov, osobných a nákladných automobilov, v poľnohospodárstve aj v priemysle. Určený pre autodielne, poľnohospodárov, domácich majstrov a motoristov. Umožňuje rýchly a jednoduchý štart motora, zabraňuje zamrznutiu karburátora a šetrí tým motor a batériu.

Objem: 400 ml Základ: dietyléter Aplikačná teplota: Pretieranie: Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Antikorozní
 • −3%
4x

Den Braven Antikorozní

Ochrana proti hrdzi, zastavuje koróziu a vytvára univerzálny podklad pre laky. Je možné nanášať aj na skorodované materiály. Ideálna na poškodené časti karosérie vozidiel a rámov motocyklov, ako základný náter oceľových častí stavebných a poľnohospodárskych strojov a pod.

Určenie: exteriér Objem: 400 ml Základ: zmes izomérov Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Pretieranie: áno Teplotná odolnosť: do 150 °C
Autochemie – Den Braven Ochranný
1x

Den Braven Ochranný

Určený na konzerváciu lemov, plôch a hrán pri dverách automobilov, batožinových priestorov, nástupných hrán, ošetrení dutín a pod. Po zaschnutí vytvorí transparentný vodoodpudivý plastický film. Odolný, vlhku a slanej vode a teplotám v rozsahu –30 °C až +100 °C. Je nestekavý a nie je agresívny na plastové a gumené časti vozidiel.

Objem: 400 ml Základ: zmes plastických voskov Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Pretieranie: Teplotná odolnosť: do +100 °C
Autochemie – Den Braven Sprej Alu
 • −19%
1x

Den Braven Sprej Alu

Hliníkový sprej s prirodzeným vzhľadom, ktorý zvyšuje životnosť materiálov. Rýchloschnúci s vysokou ochranou proti korózii alebo oxidácii.

Objem: 400 ml Základ: Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Pretieranie: Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Oprava
 • −6%
2x

Den Braven Oprava

Určený na povrchovú opravu zinkových vrstiev po vŕtaní, rezaní, zváraní, brúsení, ohýbaní. Možno použiť na všetky typy oceľových podkladov. Chráni pred koróziou. Vytvára hladký film bez pórov, odolávajúci teplotám až +300 °C. V suchom stave obsahuje cez 90% zinku. Pretierateľný.

Objem: 400 ml Základ: zmes izomérov Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Pretieranie: áno Teplotná odolnosť: až +300 °C
Autochemie – Den Braven na klínové řemeny

Den Braven na klínové řemeny

Ošetrenie hnaných klinových, okrúhlych a plochých remeňov z tkaniny, PVC, kože a gumy, ktoré sú vystavené vlhkému prostrediu a dlhodobým prevádzkam. Zvyšuje priľnavosť a ťažnú silu, zabezpečuje odolnosť proti vlhku a striekajúcej vode. Zamedzuje preklzávaniu a hvízdaniu klinových remeňov.

Objem: 400 ml Základ: Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Ochrana Kaučuk
 • −12%
2x

Den Braven Ochrana Kaučuk

Proti pôsobeniu vody, soli, odletujúcemu štrku a korózii, na báze syntetického kaučuku pohlcujúceho hluk. Chráni predné spojlery, prahy, dvere vozidiel, podbehy, blatníky ochranných krytov a iné. Vytvára pevne priľnavý, pretierateľný ochranný film.

Objem: 400 ml Základ: zmes izomérov Aplikačná teplota: +5 až +25 °C Teplotná odolnosť: 30 až +1100 °C
Autochemie – Den Braven Autolak

Den Braven Autolak

Na dekoratívne nástreky kovov a plastov v lesklom čiernom odtieni. Nástrek chráni povrchy pred klimatickými vplyvmi, nárazmi drobných kamienkov a štrku. Je rýchloschnúci, nestekavý, oteruvzdorný s vysokou krycou schopnosťou. Používa sa na nástreky plastových a oceľových dielov karosérie motocyklov, automobilov. Vhodný na kov, plasty, polyester, drevo, betón a iné podklady opatrené základným náterom.

Objem: 400 ml Základ: metoxypropylacetát Aplikačná teplota: +5 až +25 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Tekuté stěrače

Den Braven Tekuté stěrače

Prípravok na zvýšenie účinku stekania vody. Zamedzuje stekajúcej vode, aby vznikali mokré povrazy na povrchu skiel, zlepšuje viditeľnosť pri daždi bez použitia stieračov, znižuje oslnenie, v zimnom období znižuje tvorbu námrazy, obmedzuje priľnavosť nečistôt a zvyškov hmyzu.

Objem: 500 ml Základ: Aplikačná teplota: +5 až +35 °C Teplotná odolnosť: –20 až +60 °C
Autochemie – Den Braven Sprej Pěnový oživovač pneumatik

Den Braven Sprej Pěnový oživovač pneumatik

Vhodná regeneráciu a ochrana pneumatík, ale aj gumových či plastových dielov. Pôsobí antistaticky, chráni pred tvorbou trhlín a krehnutie. Neagresívne ku kovom a lakom. Odstraňuje usadený prach z brzdových dosiek na ráfikoch. Je možné nanášať aj na mokré povrchy.

Objem: 400 ml Základ: zmes rozpúšťadiel a aditív Aplikačná teplota: +5 až +25 °C Teplotná odolnosť:
Autochemie – Den Braven Uvolňovač šroubů a rzi
 • −17%
1x

Den Braven Uvolňovač šroubů a rzi

Uvoľnenie zaľahlých a zoxidovaných skrutkových a maticových spojov pomocou mrazového efektu. Odstraňuje zvyšky olejov dechtu zo všetkých kovov. Chráni pred koróziou, odpudzuje vlhkosť a vodu z elektrických kontaktov a káblov. Nie je agresívna voči lakom a kovom.

Určenie: Objem: 400 ml Základ: Aplikačná teplota: +5 až +30 °C Pretieranie: Teplotná odolnosť:

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.