Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Graf

Nemecká firma Graf so špecializáciou na výrobu produktov pre vodohospodárstvo, predovšetkým špecializované systémy na zhromažďovanie, vsakovanie a odtok vody. Sme potešení, že si spoločnosť Graf pre svoju oficiálnu prezentáciu vybrala naše obchody Buildex a vy tak konečne môžete tento značkový sortiment zakúpiť aj v SR, a to v prehľadnej oficiálnej ponuke a za výhodné ceny.

Čítajte viac Skryť
Graf –  Graf Vsakovací jímka Garantia 300

Graf Vsakovací jímka Garantia 300

Pojazdný vsakovacie jímka s vysokým úchytným objemom (1 modul nahradí 800 kg štrku), jednoduchá pokládka a spájanie, zaťaženie krátkodobé 7,5 t / dlhodobé 3,5 t.

Graf –  Graf Odvětrávací hlavice Garantia 300
Počet variant: 1

Graf Odvětrávací hlavice Garantia 300

Príslušenstvo k vsakovacímu tuneli Graf 300. Využíva sa k zaisteniu proti vzniku pretlaku pri prítoku vody a podtlaku pri vsakovanie.

Graf –  Graf Spojovací díl Garantia 300
Počet variant: 1

Graf Spojovací díl Garantia 300

Príslušenstvo určené k spájanie vsakovacích tunelov Graf 300. Recyklova­teľné, šetrné k životnému prostrediu, neškodí spodným vodám. Vyrobené z polypropylénu.

Graf –  Graf Kontrolní šachta Garantia 300
Počet variant: 1

Graf Kontrolní šachta Garantia 300

Príslušenstvo k vsakovacímu tunela Graf 300. Využíva sa k revízii či preplachovanie zariadení. Recyklovateľné, šetrné k životnému prostrediu, neškodí spodným vodám. Vyrobené z polypropylénu.

Graf –  Graf Čelo Garantia 300
Počet variant: 1

Graf Čelo Garantia 300

Uzatvárací diel ku vsakovacímu tuneli. Koncové dosky schránky tunela sú opatrené otvorom pre pripojenie potrubia. Diel je vyrobený z polypropylénu.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.