Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Graf

Nemecká firma Graf so špecializáciou na výrobu produktov pre vodohospodárstvo, predovšetkým špecializované systémy na zhromažďovanie, vsakovanie a odtok vody. Sme potešení, že si spoločnosť Graf pre svoju oficiálnu prezentáciu vybrala naše obchody Buildex a vy tak konečne môžete tento značkový sortiment zakúpiť aj v SR, a to v prehľadnej oficiálnej ponuke a za výhodné ceny.

Čítajte viac Skryť
Graf –  Vsakovacej jímka Graf 300 Sleva 15%

Vsakovacej jímka Graf 300

Pojazdný vsakovacie jímka s vysokým úchytným objemom (1 modul nahradí 800 kg štrku), jednoduchá pokládka a spájanie, zaťaženie krátkodobé 7,5 t / dlhodobé 3,5 t.

Graf –  Odvetrávacie hlavica DN 100 Sleva 15%
Počet variant: 1

Odvetrávacie hlavica DN 100

Príslušenstvo k vsakovacímu tuneli Graf 300. Využíva sa k zaisteniu proti vzniku pretlaku pri prítoku vody a podtlaku pri vsakovanie.

Graf –  Inšpekčné vieko Graf 300 Sleva 15%
Počet variant: 1

Inšpekčné vieko Graf 300

Príslušenstvo k vsakovacímu tunela Graf 300. Využíva sa k revízii či preplachovanie zariadení. Recyklovateľné, šetrné k životnému prostrediu, neškodí spodným vodám. Vyrobené z polypropylénu.

Graf –  Spojovacie diel Graf 300 Sleva 15%
Počet variant: 1

Spojovacie diel Graf 300

Príslušenstvo určené k spájanie vsakovacích tunelov Graf 300. Recyklova­teľné, šetrné k životnému prostrediu, neškodí spodným vodám. Vyrobené z polypropylénu.

Graf –  Koncová doska Graf 300 Sleva 15%
Počet variant: 1

Koncová doska Graf 300

Uzatvárací diel ku vsakovacímu tuneli. Koncové dosky schránky tunela sú opatrené otvorom pre pripojenie potrubia. Diel je vyrobený z polypropylénu.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.