Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Záhrada

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie záhrada – Galerica Garant Galerica Garant ***** skleník, ktorý hrá prím v pomere cena / výkon. Šírka 3 m, jekly o sile 20 x 20 x 1 mm, rozteč oblúkov 0,67 m, zasklenie 4 alebo 6 mm polykarbonátom SUNLITE, bez nutnosti stavby základov. od 579 €
2
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Tropic Scobax Tropic Plne vybavený ťažkoodenec medzi klasickými skleníkmi. Odolná profilovaná hliníková konštrukcia vyplnená mimoriadne silným 10mm polykarbonátom. Priestranné jednokrídlové dvere na pántoch, strešné okno s automatickým otváračom a stenové lamelové vetranie pre ideálnu cirkuláciu vzduchu. 1 571 €
3
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Campana Scobax Campana Mrazuvzdorné terasové dlaždice. Design starého mohutného dřeva. Vyrobena ze speciálního betonového materiálu. Mrazuvzdorné a bezespárové. od 3,64 €
4
Najpredávanejšie záhrada – G21 GAH G21 GAH Oceľový záhradný domček na náradie vyrobený z kvalitného pozinkovaného profilovaného plechu hrúbky 0,25 - 0,30 mm s práškovým lakovaním. Konštrukcia domčeka je tvorená z pevnej pozinkovanej ocele. od 353 €
5
Najpredávanejšie záhrada – ShelterLogic 35 ShelterLogic 35 Plachtový skleník / fóliovník, š 300 x d 300 x v 240 cm, zastavaná plocha 9,00 m2. od 278 €
6
Najpredávanejšie záhrada – Volya LLC Trjoska Volya LLC Trjoska ***** skleník Trjoska je nástupca (II. Generácia) úspešného polykarbonátového skleníka 2DUM. Vyniká prepracovanosťou konštrukcia, vďaka ktorej ponúkne vysokú snehovú zaťažiteľnosť 180 Kg / m2. od 669 €
7
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Ivan Scobax Ivan Konfigurovateľný ***** skleník, ktorý je v základe skleníkom strednej kategórie. Voľbou zosilnenej konštrukcie však obdržíte vysoko odolný model, ktorý vydrží aj silné sneženie. Rozteč oblúkov 0,67 m, zasklenie 4 alebo 6 mm polykarbonátom Sunlite, možnosť stavby na podmurovku. od 806 €
8
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Louvre Scobax Louvre Unikátna skleníková svätyňa s manzardovou strechou, špeciálnym rámom z extrudovaného PVC a termoizolačným polykarbonátovým zasklením. Vysoký úžitkový priestor, rozmerné dvojkrídlové dvere na pántoch a pár strešných okien. Jednoduchá montáž a vynikajúca odolnosť proti vonkajším vplyvom. 2 380 €
9
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Kotec Buddy Scobax Kotec Buddy Komfortní kotec robustní konstrukce, z poloviny zavětrovaný dřevěnými palubkami, s podlahou z hoblovaných prken, střešní bitumenovou krytinou a volitelnou škálou barevných lazur. od 1 428 €
10
Najpredávanejšie záhrada – Palram Sierra Palram Sierra Variabilní pergola z nastavitelných hliníkových profilů a zastřešením z komurkového polykarbonátu o síle 6 mm. Nastavitelné osazení žlabů a žlabových hlav umožňuje nasměrování a sběr dešťové vody. Fixování krytiny bez šroubovaných spojů na principu zasunutí panelů do drážek. od 833 €
Záhrada – Scobax pletivo
7x

Scobax pletivo

Rabicové pletivo určené pre uľahčenie aplikácie omietkovín na nesúdržné a nelepivé povrchy. Tvorené sieťou z oceľového pozinkovaného drôtu s letovanými spojmi. Rozmer 1 × 50 m.

Záhrada – G21 WPC plotovka Hesia

G21 WPC plotovka Hesia

Bezúdržbové WPC oplocení z dřevoplastu s realistickým dřevodekorem. Plotovky díky svému materiálu odolávají dřevokazným houbám, hmyzu, jsou barvostálé a odolné proti chemickým látkám.

Záhrada – Scobax Krmítko Dolce
6x

Scobax Krmítko Dolce

Jednoduché krmítko pre všetky druhy vtáctva v dvoch veľkostiach. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva s hrúbkou 15 mm. Vhodné aj na balkóny a parapety.

Záhrada – G21 Terraco
 • Showroom
5x
+1

G21 Terraco

Pevná terasová doska z WPC materiálu. Spĺňa nielen vysoké kvalitatívne nároky, ale je aj cenovo výhodný. Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín.

Zloženie: dřevo 60 % / PP 40 % Profil: dutý Hrúbka: 9,0 mm Šírka: 140 mm Výška: 25 mm Dĺžka: 2800 – 4000 mm
Záhrada – Powerplus Řetězová pila POWEG10100
2x
Počet variant: 1

Powerplus Řetězová pila POWEG10100

Elektrická řetězová pila s příkonem 2000 W a rychlosti 8000 otáček za minutu. Pila je vybavená lištou délkou 35 cm, automatickým mazání řetězu a háčkem pro zavěšení přívodního kabelu.

Záhrada – Bohemit Mr. Allen
10x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry.

Záhrada – Scobax Mythos
22x
Počet variant: 4

Scobax Mythos

Skleník z polykarbonátu Mythos se skládá z dvoustěnných polykarbonátových panelů s dokonalými izolačními vlastnostmi. Je tak ideální pro pěstování v chladnějších oblastech. Pozinkovaná ocelová základna dodává potřebnou stabilitu a pevnost. 

Šírka: 1,9 m Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 4,0 mm Forma kotvenie: podezdívka / lanka Vnútorné vystuženie: ne Konštrukcia: hliník Hrúbka: 1,0 mm Tvar: profily
Záhrada – Scobax Králíkárna Bunny
5x

Scobax Králíkárna Bunny

Precízne vyrobená králikáreň Bunny so štyrmi kotercami so zatváraním na západku. Je vyrobená z kvalitného smrekového dreva, ktoré je možné na objednávku doplniť náterom s odtieňom podľa výberu. K dispozícii je tiež rozšírenie o kŕmiacu chodbičku alebo rošty.

Materiál: smrkové dřevo Šírka: 1400 – 1800 mm Výška: 1600 mm Impregnácia: ne (lze dokoupit) Počet kotercov: 4 ks Kŕmiaca chodbička: ne (lze dokoupit)
Záhrada – Scobax Kurník Ginger
 • Novinka
3x

Scobax Kurník Ginger

Kurník českej výroby je určený pre 6 - 8 sliepok. Voliteľný vchod pre hydinu z ľavej či pravej strany. Vyrobený z kvalitného smrekového dreva. Interiér kurníka je vybavený dvoma kukaňami na znášanie vajíčok a dvoma hradmi. Kurník je možné modifikovať o automatické otváranie, zateplenie a trusník.

Počet sliepok: 6 – 8 slepic Materiál: smrkové dřevo Impregnácia: ne (lze dokoupit) Šírka: 1500 mm Výška: 1300 mm Počet kukaní: 2 ks
Záhrada – Scobax Prato
4x

Scobax Prato

Zatravňovací tvárnice z PE-HD pro pojezdové a pochozí zelené plochy. Vhodné pro parkoviště, veřejné prostory, příjezdy ke garáži, cesty, zahrady.

Materiál: polyethylen Zaťaženie: 210 t/m² Dĺžka: 500 mm Šírka: 500 mm Výška: 39 mm
Záhrada – Gutta WPC plotovka
2x

Gutta WPC plotovka

Bezúdržbové WPC plotovky Guttafence jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva.

Záhrada – Keter Židle Sicilia
1x

Keter Židle Sicilia

Nízkoúdržbová zahradní židle Sicilia je stohovatelná . Díky své nízké hmotnosti se velmi snadno uskladňuje. Židle má lehce zahnuté ergonomické opěradlo. Je vhodná do interiéru i exteriéru.

Záhrada – MTD Křovinořez EB 1000 B
Počet variant: 1

MTD Křovinořez EB 1000 B

Lehký křovinořez s elektromotorem a teleskopickou ergonomickou rukojetí, která zajišťuje snadnou manipulaci. Model disponuje funkcí samonastavení struny na délku 38 cm. Tento typ je vybaven i nožem o šíři záběru 23 cm.

Záhrada – Scheppach HL 760 LS
23x
Počet variant: 1

Scheppach HL 760 LS

Silný štípač vyvine vysoký tlak až 7 tun, proto je vhodný i pro delší polena až 52 cm. Díky nastavitelné dráze pístu lze ušetřit čas i elektrickou energii. Štípací tlak: 7 t; Zpětný chod: 5,3 cm/s; Příkon: 2200 W.

Záhrada – Scobax Králíkárna Daisy
5x

Scobax Králíkárna Daisy

Králikáreň českej výroby z kvalitného smrekového dreva so šiestimi kotercami v dvoch podlažiach. Drevené dvierka sú vyplnené oceľovým pletivom a majú západku na ľahké uzatváranie. V prípade záujmu je možné králikáreň rozšíriť o rošty, kŕmiacu chodbičku alebo strešnú krytinu. Drevo je možné doplniť o náter s odtieňom podľa výberu.

Materiál: smrkové dřevo Šírka: 2000 – 2600 mm Výška: 1600 mm Impregnácia: ne (lze dokoupit) Počet kotercov: 6 ks Kŕmiaca chodbička: ne (lze dokoupit)
Záhrada – Scobax Kurník Adélka
 • Novinka
3x

Scobax Kurník Adélka

Kurník českej výroby je určený pre 10 - 12 sliepok. Voliteľný vchod pre hydinu z ľavej alebo pravej strany a výber vajec v ľavej, pravej alebo v čelnej stene. Vyrobený z kvalitného smrekového dreva. Interiér kurníka je vybavený dvoma kukaňami na znášanie vajíčok a dvoma hradmi.

Počet sliepok: 10 – 12 slepic Materiál: smrkové dřevo Impregnácia: ne (lze dokoupit) Šírka: 2200 mm Výška: 1300 mm Počet kukaní: 4 ks
Záhrada – Galerica Garant
 • Doprava zadarmo
 • Možno objednať montáž
 • Predmontáž čiel
 • Poslední kusy v EU
Akcia
10x
Počet variant: 9

Galerica Garant

***** skleník, ktorý hrá prím v pomere cena / výkon. Šírka 3 m, jekly o sile 20 x 20 x 1 mm, rozteč oblúkov 0,67 m, zasklenie 4 alebo 6 mm polykarbonátom SUNLITE, bez nutnosti stavby základov.

Šírka: 3,0 m Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 4,0 mm, 6,0 mm Forma kotvenie: zakopání Vnútorné vystuženie: ne Konštrukcia: ocel Hrúbka: 0,7 – 1,0 mm Tvar: jekl 20 × 20 mm
Záhrada – Lanit Plast altán
4x

Lanit Plast altán

Zahradní robustní altán v antracitovém provedení hliníkové konstrukce. Skládá se z 6 mm komůrkových polykarbonátových panelů Marlon.

Hrúbka zasklenia: 6 mm Konštrukcia: hliník Strecha: valbová Tvar: profily Kotevné pätky: ano
Záhrada – Palram Zahradní altán Palermo
 • Doprava zadarmo
9x

Palram Zahradní altán Palermo

Zahradní altán je vyroben z kvalitních materiálů a díky své krásné antracitové barvě se bude hodit ke každému domu. Skládá se z 6 mm polykarbonátových panelů a robustní hliníkové konstrukce. Lze k němu dokoupit moskitiéru, nebo elegantní závěsy pro větší soukromí.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 6 mm Konštrukcia: hliník Strecha: valbová Tvar: profily Kotevné pätky: ano
Záhrada – Covernit WPC plotovka Coverfence

Covernit WPC plotovka Coverfence

Bezúdržbové WPC plotovky Coverfence jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva. Spojením těchto dvou materálů odolávají plotovky lépe dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu.

Záhrada – Amispol obrubník
37x

Amispol obrubník

Zahradní plastový skrytý obrubník slouží k rychlému řešení, jak od sebe oddělit různé plochy ve vaší zahradě. 

Materiál: polyethylen Dĺžka: 8 – 25 m Šírka: Výška: 12,5 – 17 cm
Záhrada – Scobax Krmítko Cibo
1x

Scobax Krmítko Cibo

Klasické krmítko pre všetky druhy vtáctva. Drevený kôl, na ktorom je krmítko umiestnené skvele chráni pred predátormi. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Záhrada – Keter Melody
7x

Keter Melody

Elegantní obdelníkový stůl až pro 6 osob v imitaci přírodního ratanu z PP pryskyřice, ve středu otvor o průměru 5 cm pro umístění slunečníku, vhodný i do interiéru. Model Melody je o rozměrech 157 x 74,5 x 94,5 cm. 

Záhrada – Ryobi OBV18
3x
Počet variant: 1

Ryobi OBV18

Bezuhlíkový fukar a vysavač v jednom vhodný zejména na tvrdé povrchy. Produkt disponuje sběrným vakem o objemu 35 l a bezuhlíkovým motorem.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.