Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Záhrada

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie záhrada – Amispol Skrytý obrubník Amispol Skrytý obrubník Zahradní plastový skrytý obrubník slouží k rychlému řešení, jak od sebe oddělit různé plochy ve vaší zahradě.  od 16,30 €
2
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Solární hadice HeatTube 32 Scobax Solární hadice HeatTube 32 Solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo pre napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 32 mm. 1,73 € / bal
3
Najpredávanejšie záhrada – Globel Domek Globel Domek Oceľový záhradný domček so strešným oknom zo sklolaminátu a nosnou kostrou z uzavretých oceľových rúrok pre maximálnu odolnosť a stabilitu. Dostupný v antracitovej, bielej a zelenej farbe. −21% 323 € od 255 €
4
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Smartline Scobax Smartline Vysoce variabilní obrubník vyrobený z UV stabilizovaného polypropylenu. Speciální konstrukci s kloubovým spojem je možné nainstalovat v rozmezí 90° - 135°. Vybavený integrovanou pojezdovou plochou a hroty pro pevné ukotvení. 1,15 €
5
Najpredávanejšie záhrada – Maxtore Domek Maxtore Domek Oceľový záhradný domček na náradie vyrobený z kvalitného pozinkovaného trapézového plechu hrúbky 0,25 mm s obojstranným práškovým lakovaním. Konštrukcia domčeka je tvorená z vysoko odolnej pozinkovanej ocele hrúbky 0,60 mm. −1% 259 € od 256 €
6
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Vitamin Scobax Vitamin Konfigurovateľný skleník, ktorý je v základe skleníkom strednej kategórie. Voľbou zosilnenej konštrukcie však obdržíte vysoko odolný model, ktorý vydrží aj silné sneženie. Rozteč oblúkov 0,67 m, zasklenie 4 alebo 6 mm polykarbonátom Sunlite, možnosť stavby na podmurovku. od 630 €
7
Najpredávanejšie záhrada – GT Profi Garden GT Profi Garden Protišmykové zatrávňovacie dlaždice z vysokopevnostného polyetylénu s nosnosťou až 400 ton/m². Na spodnej strane sú opatrené protiskuzovými tŕňmi, na hornej strane protisluzovými bodmi. Spájanie je jednoduché vďaka zámkovému systému. od 2,64 €
8
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Violik Scobax Violik Horský skleník jeklovej konštrukcie v tvare špičky vhodný do horských oblastí a extrémnych klimatických podmienok. Ikli o hrúbke 20 x 20 mm, rozstup oblúkov 0,67 m, znesie zaťaženie snehovou pokrývkou až 25 cm. od 669 €
9
Najpredávanejšie záhrada – ShelterLogic Grow It 35 XL ShelterLogic Grow It 35 XL Plachtový skleník / fóliovník, š 300 x d 300 x v 240 cm, zastavaná plocha 9,00 m2. od 278 €
10
Najpredávanejšie záhrada – Scobax Solární hadice HeatTube 38 Scobax Solární hadice HeatTube 38 Solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo pre napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm. 1,98 € / bal
Záhrada – G21 WPC plotovka Hesia

G21 WPC plotovka Hesia

Bezúdržbové WPC oplocení z dřevoplastu s realistickým dřevodekorem. Plotovky díky svému materiálu odolávají dřevokazným houbám, hmyzu, jsou barvostálé a odolné proti chemickým látkám.

Záhrada – Scobax Kŕmidlo Dolce
6x

Scobax Kŕmidlo Dolce

Jednoduché krmítko pre všetky druhy vtáctva v dvoch veľkostiach. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva s hrúbkou 15 mm. Vhodné aj na balkóny a parapety.

Záhrada – G21 Terraco
5x
+1

G21 Terraco

Pevná terasová doska z WPC materiálu. Spĺňa nielen vysoké kvalitatívne nároky, ale je aj cenovo výhodný. Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín.

Zloženie: dřevo 60 % / PP 40 % Profil: dutý Hrúbka: 9,0 mm Šírka: 140 mm Výška: 25 mm Dĺžka: 2800 – 4000 mm
Záhrada – Powerplus Řetězová pila POWEG10100
2x
Počet variant: 1

Powerplus Řetězová pila POWEG10100

Elektrická řetězová pila s příkonem 2000 W a rychlosti 8000 otáček za minutu. Pila je vybavená lištou délkou 35 cm, automatickým mazání řetězu a háčkem pro zavěšení přívodního kabelu.

Záhrada – Scobax Králikáreň Ruby
7x

Scobax Králikáreň Ruby

Ručne spracovaná králikáreň z kvalitného smrekového dreva s dvoma kotercami. Podľa potreby je možné doplniť strešnou krytinou, alebo lazúrou.

Materiál: smrkové dřevo Šírka: 1400 – 1800 mm Výška: 1100 mm Impregnácia: ne (lze dokoupit) Počet kotercov: 2 ks Kŕmiaca chodbička: ne (lze dokoupit)
Záhrada – Bohemit Mr. Allen
10x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry.

Záhrada – IWHome Demeter
9x

IWHome Demeter

Funkčný, jednoduchý a dizajnový hobby skleník, štartovací model na začiatok zahradničení. Nie je potrebné budovať základy, má svoju vlastnú základňu, vrátane pätiek na ukotvenie. Možnosť mať skleník vo farbe.

Šírka: 1,90 m Dĺžka: 1,32 – 3,12 m Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 4,0 mm Vnútorné vystuženie: Konštrukcia: hliník Hrúbka: 1,0 – 1,2 mm Tvar: profily
Záhrada – Scobax Kurník Ginger
3x

Scobax Kurník Ginger

Kurník českej výroby je určený pre 6 - 8 sliepok. Voliteľný vchod pre hydinu z ľavej či pravej strany. Vyrobený z kvalitného smrekového dreva. Interiér kurníka je vybavený dvoma kukaňami na znášanie vajíčok a dvoma hradmi. Kurník je možné modifikovať o automatické otváranie, zateplenie a trusník.

Počet sliepok: 6 – 8 slepic Materiál: smrkové dřevo Impregnácia: ne (lze dokoupit) Šírka: 1500 mm Výška: 1300 mm Počet kukaní: 2 ks
Záhrada – Gutta WPC plotovka
2x

Gutta WPC plotovka

Bezúdržbové WPC plotovky Guttafence jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva.

Záhrada – Keter Židle Sicilia
1x

Keter Židle Sicilia

Nízkoúdržbová zahradní židle Sicilia je stohovatelná . Díky své nízké hmotnosti se velmi snadno uskladňuje. Židle má lehce zahnuté ergonomické opěradlo. Je vhodná do interiéru i exteriéru.

Záhrada – MTD Křovinořez EB 1000 B
Počet variant: 1

MTD Křovinořez EB 1000 B

Lehký křovinořez s elektromotorem a teleskopickou ergonomickou rukojetí, která zajišťuje snadnou manipulaci. Model disponuje funkcí samonastavení struny na délku 38 cm. Tento typ je vybaven i nožem o šíři záběru 23 cm.

Záhrada – Scheppach HL 760 LS
28x
Počet variant: 1

Scheppach HL 760 LS

Silný štípač vyvine vysoký tlak až 7 tun, proto je vhodný i pro delší polena až 52 cm. Díky nastavitelné dráze pístu lze ušetřit čas i elektrickou energii. Štípací tlak: 7 t; Zpětný chod: 5,3 cm/s; Příkon: 2200 W.

Záhrada – Scobax Králíkárna Daisy
5x

Scobax Králíkárna Daisy

Králikáreň českej výroby z kvalitného smrekového dreva so šiestimi kotercami v dvoch podlažiach. Drevené dvierka sú vyplnené oceľovým pletivom a majú západku na ľahké uzatváranie. V prípade záujmu je možné králikáreň rozšíriť o rošty, kŕmiacu chodbičku alebo strešnú krytinu. Drevo je možné doplniť o náter s odtieňom podľa výberu.

Materiál: smrkové dřevo Šírka: 2000 – 2600 mm Výška: 1600 mm Impregnácia: ne (lze dokoupit) Počet kotercov: 6 ks Kŕmiaca chodbička: ne (lze dokoupit)
Záhrada – Scobax Kurník Adélka
3x

Scobax Kurník Adélka

Kurník českej výroby je určený pre 10 - 12 sliepok. Voliteľný vchod pre hydinu z ľavej alebo pravej strany a výber vajec v ľavej, pravej alebo v čelnej stene. Vyrobený z kvalitného smrekového dreva. Interiér kurníka je vybavený dvoma kukaňami na znášanie vajíčok a dvoma hradmi.

Počet sliepok: 10 – 12 slepic Materiál: smrkové dřevo Impregnácia: ne (lze dokoupit) Šírka: 2200 mm Výška: 1300 mm Počet kukaní: 4 ks
Záhrada – Galerica Garant
15x
Počet variant: 9

Galerica Garant

Skleník, ktorý hrá prím v pomere cena / výkon. Šírka 3 m, jekly o sile 20 x 20 x 1 mm, rozteč oblúkov 0,67 m, zasklenie 4 alebo 6 mm polykarbonátom SUNLITE, bez nutnosti stavby základov.

Šírka: 3,00 m Dĺžka: 4,00 – 12,00 m Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 4,0 mm, 6,0 mm Vnútorné vystuženie: ne Konštrukcia: ocel Hrúbka: 0,7 – 1,0 mm Tvar: jekl 20 × 20 mm
Záhrada – Lanit Plast altán
 • −21%
4x

Lanit Plast altán

Zahradní robustní altán v antracitovém provedení hliníkové konstrukce. Skládá se z 6 mm komůrkových polykarbonátových panelů Marlon.

Hrúbka zasklenia: 6 mm Konštrukcia: hliník Strecha: valbová Tvar: profily Kotevné pätky: ano
Záhrada – Palram Zahradní altán Palermo
9x

Palram Zahradní altán Palermo

Zahradní altán je vyroben z kvalitních materiálů a díky své krásné antracitové barvě se bude hodit ke každému domu. Skládá se z 6 mm polykarbonátových panelů a robustní hliníkové konstrukce. Lze k němu dokoupit moskitiéru, nebo elegantní závěsy pro větší soukromí.

Zasklenie: polykarbonát Hrúbka zasklenia: 6 mm Konštrukcia: hliník Strecha: valbová Tvar: profily Kotevné pätky: ano
Záhrada – Covernit WPC plotovka Coverfence

Covernit WPC plotovka Coverfence

Bezúdržbové WPC plotovky Coverfence jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva. Spojením těchto dvou materálů odolávají plotovky lépe dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu.

Záhrada – Amispol Skrytý obrubník
43x

Amispol Skrytý obrubník

Zahradní plastový skrytý obrubník slouží k rychlému řešení, jak od sebe oddělit různé plochy ve vaší zahradě. 

Výška: 125 – 170 mm Dĺžka: 8,00 – 25,00 m Dĺžka segmentu: 8,00 – 25,00 m Šírka:
Záhrada – Scobax Krmítko Cibo
1x

Scobax Krmítko Cibo

Klasické krmítko pre všetky druhy vtáctva. Drevený kôl, na ktorom je krmítko umiestnené skvele chráni pred predátormi. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Záhrada – Keter Melody
7x

Keter Melody

Elegantní obdelníkový stůl až pro 6 osob v imitaci přírodního ratanu z PP pryskyřice, ve středu otvor o průměru 5 cm pro umístění slunečníku, vhodný i do interiéru. Model Melody je o rozměrech 157 x 74,5 x 94,5 cm. 

Záhrada – Juwel pískoviště
5x
Počet variant: 1

Juwel pískoviště

Plastové detské pieskovisko najvyššej kvality. Rozmery 127 × 127 × 17 cm. Vyrobené v Rakúsku.

Záhrada – Ryobi OBV18
3x
Počet variant: 1

Ryobi OBV18

Bezuhlíkový fukar a vysavač v jednom vhodný zejména na tvrdé povrchy. Produkt disponuje sběrným vakem o objemu 35 l a bezuhlíkovým motorem.

Záhrada – Riwall PRO REPW 170 SET
12x
Počet variant: 1

Riwall PRO REPW 170 SET

Tlaková myčka s unikátním čerpadlem se samonasávací funkci, která umožňuje využívat stojatou vodu z kbelíku či sudu.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie odsúhlasíte tlačidlom rozumiem.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.