Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Dom

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie dom – Olimpia Splendid Aquaria 20P WiFi Olimpia Splendid Aquaria 20P WiFi Veľmi tichý a ekonomický odvlhčovač so vzdialeným ovládaním prostredníctvom Wi-Fi je vhodnou voľbou do spální a izieb s vyššou vlhkosťou. Vďaka obsahu funkcie čistenia vzduchu zaistí optimálne podmienky pre pokojný spánok. 277 €
2
Najpredávanejšie dom – Fakro LWK Komfort Fakro LWK Komfort Stropné skladacie schody LWK Komfort ponúkajú: termoizolačný poklop bielej farby, protišmykové nášľapy, madlo, ochranné pätky. od 173 €
3
Najpredávanejšie dom – Fakro LTK Energy Fakro LTK Energy Vysoko termoizolačné skladacie podkrovné schody LTK Energy, s dvojitým tesnením vhodným do nízkoeneretických stavieb. Schody ponúkajú: dvojité tesnenie, hrúbka poklopu 6,6 cm, biely poklop, madlo, protišmykové nášľapy. Ochranné pätky iba pri 3 dielnej verzii. od 254 €
4
Najpredávanejšie dom – Oman Easy Step Oman Easy Step Ekonomická varianta skladacích podkrovných schodov s dreveným rebríkom. Schody sú vybavené tesnením a tyčou na manipuláciu. 102 €
5
Najpredávanejšie dom – Oman Termo Oman Termo Zateplené podkrovné schody Termo s dreveným rebríkom. Stropné skladacie schody sú vybavené: tesnením, ochrannými pätkami a madlom. 125 €
6
Najpredávanejšie dom – Oman Termo PS Oman Termo PS Zateplené podkrovné schody Termo PS s dreveným rebríkom. Stropné skladacie schody sú vybavené: tesnením, ochrannými pätkami a madlom. 125 €
7
Najpredávanejšie dom – Oman Polar Oman Polar Zateplené podkrovné schody Polar s dreveným rebríkom. Stropné skladacie schody sú vybavené: dvojitým tesnením, madlom, prídavným stupňom a ochrannými pätkami. 240 €
8
Najpredávanejšie dom – Oman Mini Termo Oman Mini Termo Zateplené podkrovné schody Mini Termo s kovovým rebríkom a drevenými stupňami. Skladacie podkrovné schody sú vybavené: tesnením a ochrannými pätkami. 171 €
9
Najpredávanejšie dom – Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14 HP WiFi Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14 HP WiFi Mobilní klimatizace s funkcí topení a samostatného odvlhčování s energetickou třídou A. Disponuje dálkovým ovladačem s LCD displejem a možností ovládání pomocí Wi-Fi. 689 €
10
Najpredávanejšie dom – Oman Mini Polar Oman Mini Polar Zateplené podkrovné schody Mini Polar s kovovým rebríkom a drevenými stupňami. Skladacie podkrovné schody sú vybavené: dvojitým tesnením, ochrannými pätkami, madlom, prídavným stupňom a patentovaným zámkom. 370 €
Dom – Scobax Click
 • Showroom
7x

Scobax Click

Antistatická podlaha v modernom dubovom dekore, ktorá vyniká vysokým prenosom tepla a jednoduchým click systémom montáže. Vhodná na inštaláciu aj do vlhkých priestorov.

Podlahové vykurovanie: ano ( max. 27°C) Nášľapná vrstva: 0,3 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Vodeodolnosť: ano Tloušťka podložky: 1 mm Typ podložky: pěnový polyetylen Inštalácia: click systém Protišmykovosť: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Dom – Scobax Archistep Panorama
10x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Panorama

Masívne bočnicové schodisko s uzavretými podstupňami, ktoré je tvorené z bukového dreva. Dostupné v zalomenej variante v 3/4 svojej dĺžky do pravej či ľavej strany.

Materiál: bukové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupne: ano Maximálne zaťaženie: 200 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ne (lze dokoupit)
Dom – Scobax Woody Pro
 • Showroom
7x
+5

Scobax Woody Pro

Vodeodolná podlaha s minerálnym jadrom, ktorá v sebe snúbi moderný dizajn s klasickým dreveným dekorom. Lícna strana lamiel je opatrená penovou podložkou a parozábranou.

Podlahové vykurovanie: ano ( max. 27°C) Nášľapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Vodeodolnosť: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: pěnový polyetylén Inštalácia: click systém Protišmykovosť: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Dom – Solarfam Solární panel
Počet variant: 4

Solarfam Solární panel

Monokrystalický solární panel, který je navržený pro mobilní aplikace. Vyniká vodotěsnou konstrukcí a snadnou obsluhou. Použitý materiál vykazuje vysokou absorpci slunečního světla a dlouhou životnost.

Dom – Scobax Royal
 • Showroom
 • Super odolné
2x

Scobax Royal

Dokonalý design parkiet a kombinácia rustikálneho vzhľadu. To je podlahová krytina, spĺňajúca moderné požiadavky na mechanickú a vlhkostnú odolnosť.

Podlahové vykurovanie: ano ( max. 27°C) Nášľapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Vodeodolnosť: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: pěnový polyetylen Inštalácia: click systém Protišmykovosť: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Dom – Tegola Reflex Hotfloor
2x
Počet variant: 1

Tegola Reflex Hotfloor

Vysoce kvalitní reflexní fólie pod podlahové topení, odráží teplo zpět do interiéru. Fólie je potištěna rastrem pro snadnou montáž podlehového topení.

Plošná hmotnosť: 100 g/m² Hrúbka: 0,01 mm Šírka návinu: 1000 mm Dĺžka: 50 m Použitie: podlahové vytápění Typ: reflexní / podkladní
Dom – Tegola TH2 Stop
2x

Tegola TH2 Stop

Třívrstvá vodotěsná membrána TH2 Stop určená pro aplikaci pod dlažbu na ochranu stěn a podlah před vlhkostí.

Dom – Scobax Archistep Harmony
12x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Harmony

Masívne smrekové schody s bezpečnostným zábradlím, sila drevených profilov je 27 mm. Chemicky neošetrené drevo, pohodlné zábradlie, široké nášľapy.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 280 cm Typ: priamy Podstupne: nie Maximálne zaťaženie: Rektifikácia dĺžky: áno (užívateľsky) Zábradlie: áno
Dom – Oman Polar Plus
14x
Počet variant: 2

Oman Polar Plus

Zateplené podkrovné schody Polar Plus s dreveným rebríkom. Stropné skladacie schody sú vybavené: trojitým tesnením, madlami, prídavným stupňom a ochrannými pätkami a krycími lištami.

Výška stropu: 280 cm Hrúbka termoizolácie: 8,0 cm Súčiniteľ prestupu tepla: 0,36 W/m²K Madlo: ano Izolácia stavby: nadstropní Určenie: novostavba / pasivní dům
Dom – Minka Softline
 • Výprodej
6x
Počet variant: 1

Minka Softline

Kachní schody z masivního smrkového dřeva s bezpečnostním zábradlím, tloušťka dřevěných profilů je 27 mm. Chemicky neošetřené dřevo, pohodlné zábradlí, kachní nášlapy.

Materiál: smrkové dřevo Nosný prvok: bočnice Výška stropu: 280 cm Typ: schodiště Podstupne: ne Maximálne zaťaženie: 130 kg Rektifikácia dĺžky: ano (uživatelsky) Zábradlie: ano
Dom – Scobax Smeták úklidový

Scobax Smeták úklidový

Univerzálna drevená metla so syntetickými vláknami a nenatretou drevenou rukoväťou.

Dom – Scobax Páska stahovací 7,2 mm

Scobax Páska stahovací 7,2 mm

Páska stahovací je plastová montážní páska určená k upevnění jakýchkoli předmětů. Stahovací pásky se vyrábějí v různých délkách a barvách, mají tepelnou a korozní odolnost a jsou UV stabilní.

Dom – Scobax Smeták sálový
Počet variant: 1

Scobax Smeták sálový

Smeták sálový s násadou je tradiční smeták, který je 40 cm široký a je ideální pro úklid venkovních i vnitřních prostor. Smeták disponuje kovovým držadlem pro násadu bez závitu a také samotnou dřevěnou násadou, která je 150 cm dlouhá.

Dom – Scobax Přepravka

Scobax Přepravka

Přepravka na ovoce a zeleninu je vyrobena z pevného plastu a je ideální pro přenos, přepravu a uchování zeleniny a ovoce. Je také vhodná pro použití s jakýmkoliv pevným materiálem, jako například jiné potraviny, dřevo a další.

Dom – Scobax Smeták sálový bez násady
Počet variant: 1

Scobax Smeták sálový bez násady

Smeták sálový je tradiční smeták, který je 80 cm široký a je ideální pro úklid venkovních i vnitřních prostor. Smeták disponuje kovovým držadlem pro násadu bez závitu. Tento smeták je dodáván bez násady.

Dom – Gutta Guttawall Premium
 • Doprava zadarmo
3x

Gutta Guttawall Premium

Exteriérový obkladový panel z odolného WPC materiálu s co-extrudovaným filmom pre vysokú bariéru a odolnosť. Lamiel môže poslúžiť ako akustická izolácia.

Materiál: dřevoplast Co-extrudovaný film: ano Šířka (čistá): 200 mm Délka: 2900 mm
Dom – COSI Timber
3x

COSI Timber

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení.

Dom – G21 Fire Storm
8x
Počet variant: 1

G21 Fire Storm

Elegantní elektrický krb G21 Fire Storm se zaobleným sklem a s efektem reálného ohně. Krb má topný výkon od 750 do 1 500 W . Včetně dálkové ovládání, 3 varianty nastavení.

Dom – G21 Envi 12H
43x
Počet variant: 1

G21 Envi 12H

Mobilní klimatizace Envi 12H s funkcí vytápění je vhodná pro místnosti do 40 m2. Kapacita odvlhčování odpovídá 28,8 l/24 hod. Nevyžaduje odbornou montáž, jen připojíte do zásuvky, vyvedete odvod tepla a chladíte.

Menovitý výkon: 3500 W/h Menovitý príkon: 1350 W / 1500 W Teplotný rozsah: Hlučnosť: 56 dB Plocha miestnosti: 40 m² Režim odvlhčovania: 28,8 l/24h Cirkulácia vzduchu: 420 m3/h Hmotnosť: 29,5 kg
Dom – Scobax Páska stahovací bílá

Scobax Páska stahovací bílá

Páska stahovací je plastová montážní páska určená k upevnění jakýchkoli předmětů. Stahovací pásky se vyrábějí v různých délkách a barvách, mají tepelnou a korozní odolnost a jsou UV stabilní. Balení obsahuje 50 kusů.

Dom – Solarfam Solární panel
Počet variant: 3

Solarfam Solární panel

Vysokokapacitní fotovoltaický panel, který zajišťuje absorpci záření i při sabém slunečním svitu, a to díky monokrystalickým křemíkovým článkům. Panel je odolný vůči nárazům.

Dom – G21 230
5x

G21 230

Domácí digitální trezor, otevírání pomocí elektronického zámku na PIN kód. Mechanický zámek pro případ nouze. Možnost zazdění do zdi. Trezor je o rozměrech 230 x 170 x 170 mm. 

Dom – Scobax LVT
 • Showroom

Scobax LVT

Moderný betónový dizajn podlahy, ktorá sa pýši 100% vodeodolnosťou a prídavnou korkovou podložkou s funkciou eliminácie kročajového hluku.

Podlahové vykurovanie: ano ( max. 27°C) Nášľapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,067 m2K/W Vodeodolnosť: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: korek Inštalácia: click systém Protišmykovosť: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Dom – Scobax Archistep Classic
 • Nejlepší cena na SR
7x
Počet variant: 3

Scobax Archistep Classic

Ekonomická varianta klasických skladacích schodov so zárukou rakúskej kvality. Schody sú vybavené termoizolačným poklopom s izoláciou s hrúbkou 3 cm a kompaktným tesnením.

Výška stropu: 280 cm Hrúbka termoizolácie: 3,0 cm Súčiniteľ prestupu tepla: 1,20 W/m²K Madlo: ne Izolácia stavby: ne Určenie: nenáročné stavby

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.