Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Brett Martin Autorizovaný dealer

Tradičná britská značka Brett Martin, ktorá je špičkou v obore výroby a profilácie plastových krytín s filozofiou dôrazu na výrobnú presnosť a funkčnosť.

Čítajte viac Skryť
Brett Martin –  Brett Martin Marlon Clickloc 16 mm

Brett Martin Marlon Clickloc 16 mm

Päťstenný dutinkový panel z polykarbonátu o hrúbke 16 mm so zámkovým systémom. Jemná štruktúra vo vnútri štvorkomorovej klenby s efektom rozptylu svetla. Vonkajšia plocha panela je dokonale hladká bez viditeľnosti montážnych prvkov.

Materiál: polykarbonát Tvar: dutý Určenie: pergoly Plošná hmotnosť: 2500 g/m² Hrúbka: 16 mm Dĺžka: 3000 – 5000 mm Šírka: 500 mm Spodná strana: hladká Min. polomer ohybu: 0 m UV povrchový filter: 1 x
Brett Martin –  Brett Martin Polykarbonátová doska Marlon CS

Brett Martin Polykarbonátová doska Marlon CS

Prémiová doska s jednoduchým čistým dizajnom, ktorá sa skvele hodí na zastrešenie modernejšie strihaných pergol a caportov.

Materiál: polykarbonát Tvar: profilovaná Určenie: pergoly Plošná hmotnosť: 1150 g/m² Hrúbka: 0,8 mm Dĺžka: 3000 – 5000 mm Šírka: 1060 mm Spodná strana: hladká Profil: 76 / 16 mm UV povrchový filter: 2 x
Brett Martin –  Brett Martin Polykarbonátová doska Marlon CSE Original

Brett Martin Polykarbonátová doska Marlon CSE Original

Prémiová doska s vysokým efektom rozptylu svetla. Dizajn reliéfu je vyvedený v precíznej hrubej štruktúre, ktorá sa dá skvele kombinovať k masívnejším konštrukciám pergol a caportov.

Materiál: polykarbonát Tvar: profilovaná Určenie: pergoly Plošná hmotnosť: 1150 g/m² Hrúbka: 0,8 mm Dĺžka: 2000 – 6000 mm Šírka: 1060 mm Spodná strana: vrásnění Profil: 76 / 16 mm UV povrchový filter: 2 x
Brett Martin –  Brett Martin Polykarbonátová doska Marlon CSE FR
3x

Brett Martin Polykarbonátová doska Marlon CSE FR

Prémiová doska s vysokým efektom rozptylu svetla. Unikátny originálny dizajn vizuálne decentného reliéfu „krupica“, ktorý je možné skvele kombinovať k subtílnejším konštrukciám pergol a caportov.

Materiál: polykarbonát Tvar: profilovaný Určenie: pergoly Plošná hmotnosť: 1150 g/m² Hrúbka: 0,8 mm Dĺžka: 2000 – 6000 mm Šírka: 1060 mm Spodná strana: krupička Profil: 76 / 16 mm UV povrchový filter: 2 x
Brett Martin –  Brett Martin Ukončovací lišta ALU-F 16 mm

Brett Martin Ukončovací lišta ALU-F 16 mm

Okrajový F-profil z prírodného hliníka pre hrúbku dosky 10 mm, dĺžka 6 m.

Brett Martin –  Brett Martin Silikon Polykarbonát
1x

Brett Martin Silikon Polykarbonát

Speciálně testovaný silikonový tmel vhodný na lepení a tmelení polykarbonátových materiálů od výrobce Brett Martin. Zabraňuje vnikání nečistot i vody do komůrek desek.

Určenie: interiér / exteriér Objem: 310 ml Základ: Aplikačná teplota: Pretieranie: Teplotná odolnosť:

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.