✪ AKTUÁLNE (dnes 30.3.) - Expedícia skleníkov i ostatných produktov je zatiaľ bez obmedzenia, nákup neodkladajte.
✪ AKTUÁLNE (dnes 30.3.) - Expedícia skleníkov i ostatných produktov je zatiaľ bez obmedzenia .
✪ Expedícia je zatiaľ bez obmedzenia.
0

Zavlažování

Najpredávanejšie

1
Záhradná hadica Black Colour 3/4 " Záhradná hadica Black Colour, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV žiareniu a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 25 m, 50 m. od 16,08 €
2
Záhradná hadica Sprint 1 " Transparentná záhradná hadica Sprint, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 25 m, 50 m. od 22,54 €
3
Zavlažovacie hadica Aqua-Drop 1/2 " Zavlažovacie záhradna hadica Aqua-Drop 1/2 ", dĺžka 30 m. Hadica je vyrobená z vysoko kvalitného kaučuku. Prepúšťa vodu rovnomerne po celej svojej dĺžke. 17,09 €
4
Záhradná hadica Sunflex 1 " Záhradná hadica Sunflex, žltá, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 30 m, 50 m. od 33,94 €
5
Záhradná hadica Sunflex 1/2 " Záhradná hadica Sunflex, žltá, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 20 m, 30 m, 50 m. od 6,25 €
6
Hadicový navijak pojazdný Zincato 1/2" Pojazdný kovový valcový navijak na záhradnú hadicu s priemerom 1/2" a dĺžkou 50 m, 60 m, 80 m, alebo 110 m. Má stabilnú a pevnú konštrukciu, dlhú rukoväť pre ľahkú manipuláciu a presun, veľké kolesá s vrúbkovaným povrchom, ktorý zabraňuje kĺzanie. od 26,68 €
7
Obojstranná spojka pre pripojenie dvoch hadíc Obojstranná spojka pre pripojenie dvoch hadíc s priemerom 1/2 " 0,66 € 0,59 €
8
Postrekovacie pištole s 8 funkciami Postrekovacie pištole s 8 funkciami z vysoko kvalitného ABS plastu. Páka pre pohodlné ovládanie sily prúdu vody. 4,38 €
9
Záhradná hadica Carat 1 " Záhradná hadica Carat so zvýšenou pevnosťou a plošnou hmotnosťou, trojvrstvová, vystužená, vyrobená z mäkčeného PVC. Dĺžka 25 m. 27,68 €
10
Automatický navijak na hadicu White Line Automatický navijak na hadicu White Line - Automatický navijak na hadicu je ideálnym pomocníkom v každej záhrade. Kvalitné nerezové pružiny zaisťujú dlhú životnosť a príjemnú rýchlosť navíjanie hadice. 91,63 €
Filtry a parametry
Radiť podľa:
Počet produktov: 35
  • 3
Práve si prezerá 1 zákazník

Zavlažovacie hadica Aqua-Drop 1/2 "

Zavlažovacie záhradna hadica Aqua-Drop 1/2 ", dĺžka 30 m. Hadica je vyrobená z vysoko kvalitného kaučuku. Prepúšťa vodu rovnomerne po celej svojej dĺžke.

(5)

Záhradná hadica Sunflex 1 "

Záhradná hadica Sunflex, žltá, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 30 m, 50 m.

Práve si prezerá 1 zákazník
(2)

Záhradná hadica Sunflex 1/2 "

Záhradná hadica Sunflex, žltá, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 20 m, 30 m, 50 m.

Záhradná hadica Carat 1 "

Záhradná hadica Carat so zvýšenou pevnosťou a plošnou hmotnosťou, trojvrstvová, vystužená, vyrobená z mäkčeného PVC. Dĺžka 25 m.

Záhradná hadica Carat 1/2 "

Záhradná hadica Carat so zvýšenou pevnosťou a plošnou hmotnosťou, trojvrstvová, vystužená, vyrobená z mäkčeného PVC. Dĺžka 20 m.

Záhradná hadica Carat 1 1/4 "

Záhradná hadica Carat so zvýšenou pevnosťou a plošnou hmotnosťou, trojvrstvová, vystužená, vyrobená z mäkčeného PVC. Dĺžka 50 m.

  • 1
(3)

Záhradná hadica Black Colour 3/4 "

Záhradná hadica Black Colour, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV žiareniu a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 25 m, 50 m.

  • 2
(1)

Záhradná hadica Sprint 1 "

Transparentná záhradná hadica Sprint, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 25 m, 50 m.

(3)

Záhradná hadica Sprint 3/4 "

Transparentná záhradná hadica Sprint, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 20 m, 25 m, 30 m, 50 m.

Práve si prezerá 1 zákazník

Záhradná hadica Sprint 5/8 "

Transparentná záhradná hadica Sprint, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 20 m, 30 m, 50 m.

Záhradná hadica Sprint 1/2 "

Transparentná záhradná hadica Sprint, trojvrstvová, vystužená, odolná proti UV a proti ukladaniu rias v hadici. Dĺžka 20 m, 30 m, 50 m.

Práve si prezerá 1 zákazník
(1)

Hadicový navijak pojazdný Aqua Reel na hadicu 1/2 "- 45 m

Pojazdný valcový navijak na záhradnú hadicu s priemerom 1/2 "a maximálnou dĺžkou 45 m. Navíjacia valec je vyrobený z kvalitného polypropylénového plastu odolnému proti UV žiareniu.

Práve si prezerá 1 zákazník

Hadicový navijak pojazdný Drop 1/2 "60 m

Pojazdný naviják Drop vhodný pre záhradnú hadicu s priemerom 1/2 "as maximálnou dĺžkou 60 m. Má stabilnú a pevnú konštrukciu, dlhú rukoväť pre ľahkú manipuláciu a presun, veľké kolesá s vrúbkovaným povrchom, ktorý zabraňuje kĺzaniu.manipulaci a přesun, velká kola s vroubkovaným povrchem, který zabraňuje klouzání.

Práve si prezerá 1 zákazník

Hadicový navijak Aqua-Reel

Hadicový navijak pre hadice s priemerom 1/2" a max. dĺžkou 60 m so skladacou rukoväťou.

Práve si prezerá 1 zákazník

Automatický navijak na hadicu White Line

Automatický navijak na hadicu White Line - Automatický navijak na hadicu je ideálnym pomocníkom v každej záhrade. Kvalitné nerezové pružiny zaisťujú dlhú životnosť a príjemnú rýchlosť navíjanie hadice.

Práve si prezerá 1 zákazník
(3)

Hadicový navijak pojazdný Zincato 1/2"

Pojazdný kovový valcový navijak na záhradnú hadicu s priemerom 1/2" a dĺžkou 50 m, 60 m, 80 m, alebo 110 m. Má stabilnú a pevnú konštrukciu, dlhú rukoväť pre ľahkú manipuláciu a presun, veľké kolesá s vrúbkovaným povrchom, ktorý zabraňuje kĺzanie.

Práve si prezerá 1 zákazník

Hadicový navijak Professional 3/4 '', 140 m

Hadicový navijak Professional 3/4, 140 m - Pojazdný hadicový navijak pre hadice s priemerom 3/4 a max. Dĺžkou 140 m. Má stabilnú a pevnú konštrukciu, rukoväť pre ľahkú manipuláciu a presun, kolesá s vrúbkovaným povrchom, ktorý zabraňuje kĺzaniu.

Práve si prezerajú 2 zákazníci
(1)

Nástenný držiak na hadicu

Držiak na záhradnú hadicu pre pripevnenie na stenu. Vyrobený z odolného plastu. Vybavený úchyty pre zavesenie postrekovačov a príslušenstvo.

Oscilačný zavlažovač

Oscilačný zavlažovač s 16 tí tryskami. Vyrobený z kvalitného odolného plastu. Možnosť nastavenia smeru a sklonu postreku. Max. plocha postreku je 312 m2. Súčasťou balenia je aj ihla na čistenie trysiek.

Otočný pulzujúca rozstrekovač

Otočný mosadzný pulzujúca rozstrekovač na trojnohom stojane, vysoký 90 cm, nastaviteľná plocha zavlažovanie.

Práve si prezerá 1 zákazník

Pulzujúce záhradný postrekovač

Pulzujúce záhradný postrekovač rotačné s hrotom pre zapichnutie do zeme. Hrot je opatrený rýchlospojkou pre možnosť pripojenia ďalších postrekovačov. Dĺžka postreku až 27 m.

Sleva11%

Obojstranná spojka pre pripojenie dvoch hadíc

Obojstranná spojka pre pripojenie dvoch hadíc s priemerom 1/2 "

Práve si prezerá 1 zákazník

Hadicový postrekovač

Klasický záhradný hadicový postrekovač s žahko nastavitežným prúdom vody.

Práve si prezerajú 3 zákazníci

Hadicová rýchlospojka 3/4" Standard

Rýchlospojka na hadice s priemerom 3/4". Umožňuje rýchle pripojenie ďalších komponentov (napr. postrekovač) k hadici.

Práve si prezerá 1 zákazník

Hadicová spojka

Hadicová spojka môže byť použitá na napojenie dvoch hadíc, alebo na opravu poškodenej hadice. Vďaka špeciálnemu profilu je vhodná aj na použitie u tenkostenných hadíc. Dostupné v priemeroch 3/4" alebo 1/2".

Práve si prezerá 1 zákazník

Hadicová spojka - redukcia 3/4" / 1/2"

Hadicová spojka – redukcia na hadice s priemerom 3/4" / 1/2". Možno využiť v prípade, kedy je potrebné napojiť dve hadice s rôznym priemerom. Vďaka špeciálnemu profilu je vhodná aj pre použitie tenkostenných ha­díc.

Práve si prezerá 1 zákazník

Postrekovacie pištole s 8 funkciami

Postrekovacie pištole s 8 funkciami z vysoko kvalitného ABS plastu. Páka pre pohodlné ovládanie sily prúdu vody.

Práve si prezerajú 2 zákazníci

Prípojka k záhradnému kohútiku 1"

Prípojka k záhradnému kohútiku s vnútorným závitom 1".

Práve si prezerajú 2 zákazníci

Redukcia kohútika na rýchlospojku 3/4" - 1/2"

Prípojka k záhradnému kohútiku s redukciou 3/4" / 1/2" s vnútorným závitom.

Záhradná postrekovacie pištole

Záhradná postrekovacie pištole z vysoko kvalitného ABS plastu s rukoväťou tvarovanou pre pohodlné držanie.

Práve si prezerá 1 zákazník

Hadicová spojka - redukcia 1/2 "/ 5/8"

Možno využiť v prípade, kedy je potrebné napojiť dve hadice s rôznym priemerom. Vďaka špeciálnemu profilu je vhodná aj pre použitie tenkostenných ha­díc.

Práve si prezerajú 2 zákazníci

Hadicová stopspojka 3/4"

Stopspojka pre záhradné hadice s priemerom 3/4". Po odpojení pripojeného zariadenia (napr. postrekovače) sa voda automaticky zastaví. Vďaka špeciálnemu profilu je vhodná aj pre tenkostenné hadice.

Práve si prezerá 1 zákazník

Pojízdný hadicový naviják Clover Lime Line

Pojízdný válcový naviják Clover Lime Line na hadici s průměrem 1/2", v délce 50 m. Navíjecí válec je vyroben z kvalitního polypropylenového plastu odolnému proti UV záření.

Práve si prezerajú 2 zákazníci

Šachta pre záhradnú hadicu Pipe Cube

Praktická a účelná šachta pre jednoduché uloženie a prevádzku záhradnej hadice.

Práve si prezerá 1 zákazník

Solar AquaDome Grand

Se Solar AquaDome Grand si prodloužíte koupací sezónu až o 3 měsíce. Nárust teploty až o 6°C. Má o 15–20% větší povrch jednotky oproti podobným produktům, což zaručuje ještě lepší ohřev vody. Je určeno pro bazény do 20m3.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.