0

Záhonový obrubník

+bal
Skladom – ihneď na odoslanie

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX skladom

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za bal 28 €
Cena za 1 bal 28 €

Kód: 8594073060655, Značka: Limes
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

barva zelená/hnědá
materiál plast
délka v balení 472 cm
délka 1 dílce 25 cm
počet dílců 20 ks/bal

Popis

Zahradní pojezdový obrubník hnědé a zelené barvy. Délka 1 obrubníku včetně kloubového spoje je cca 25 cm. V balení je 20 kusů. Celková délka v balení je díky překryvu kloubů cca 472 cm. Tento nový model má kloubový spoj zakomponovaný přímo do základního modulu, je tím zjednodušena montáž a zvětšena pevnost. Praktičtějším způsobem jsou řešeny i trny, které se lépe zapichují do země.

  • Jednoduchá montáž
  • Pevnost

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Predstavenie značky - Limes

Medzinárodne úspešný veľkoobchodný dodávateľ a výrobca sklených skleníkov značka Limes je dnes už takmer synonymom pre skleník klasickej konštrukcie. Sme hrdí na to, že si spoločnosť Limes pre svoju oficiálnu autorizovanou prezentáciu vybrala práve naše obchody Buildex a vy tak konečne môžete tento klasicky česky sortiment zakúpiť on-line z pohodlia domova, a to v užívateľsky prehľadné ponuke a za bezkonkurenčné ceny. Vďaka veľmi úzkemu previazaniu výrobné firmy Limes a predajné platformy Buildex získate istotu stabilného servise i pozáručný podpory, autorizované montáže a bezpečného závozu priamo z výroby.

História výroby českých skleníkov Limes sa datuje od roku 1991, avšak konštrukčne vychádzajú zo skleníkov ponúkaných už od osemdesiatych rokov v rámci družstevnej výroby. Produkty drží certifikáciu ISO 9001: 2001 a značku kvality Český výrobok. Všetky pozinkované skleníky sú certifikované na zaťaženie vetrom 1,25 kN / m 2 a zaťaženie snehom 1,5 kN / m 2. Voľba kúpy týchto robustných skleníkov je vždy stávkou na istotu a bezproblémový dlhoročnú prevádzku

Skleníky Limes


Další produkty značky Limes (304)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.