Náradie

Radiť podľa:
Počet produktov: 11

Štipacie kliešte VISE-GRIP

Počet variant produktu: 2

Štípacie kliešte s tenkými dvojkomponentným pogumovanými rukoväťami. Sú vybavené indukčne kalenými nože, ktoré vydržia dlhšie ostré. Zaoblená hlava uľahčuje vyťahovanie klincov a skôb. Použitie napr. Na štiepanie železných drôtov a vyťahovanie klincov.

nie je skladom
od 9,91 € / ks

Kliešte s dlhými zahnutými čeľusťami 150 mm

Počet variant produktu: 1

Kliešte so zahnutými dlhými čeľusťami sú navrhnuté na použitie v úzkych a ťažko dostupných miestach. Sú vybavené integrovanou štiepacie čeľustí a indukčne kalenými nože, ktoré vydržia dlhšie ostré. Čeľuste sú zahnuté o 40°. Kliešte štípu drôt až do priemeru 1,6 mm.

nie je skladom
11,63 € / ks

Kombinované kliešte

Počet variant produktu: 2

Kombinované kliešte sú vybavené indukčne kalenými nože, ktoré vydržia dlhšie ostré. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje odolnosť pri štiepanie a zvierania. Majú tenko pogumovanou rukoväť pre pohodlné používanie.

nie je skladom
od 15,07 € / ks

HANDI zvierka 38 mm

Počet variant produktu: 1

HANDI svorka má silný západkový mechanizmus a ponúka premenlivý upínacie tlak. Západka pre rýchle uvoľnenie umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie pozície a uvoľnenie. Ideálne zvierka pre dielňu, dom i záhradu – pre rýchle pridržanie a dočasné upnutie. Špeciálne skonštruované čeľuste umožňujú zovretie aj nepravidelných predmetov. Tepelne spracovaná ramená zaručujú maximálnu spevnenie. Vďaka kaučukovému materiálu je svorka ľahká a odolná zároveň.

nie je skladom
4,09 € / ks

Ohýbačka na háky

Počet variant produktu: 1

Slúži k ohnutiu hákov v ľubovoľnom uhle.

Skladom – ihneď k odberu
103,52 € / ks

Píla na kov I-70

Počet variant produktu: 1

Píla na rezanie kovu je opatrená ergonomickým kovovým rámom, ktorý zabraňuje uvoľneniu pílového listu pri spadnutí píly na zem. Pílový list je možné otáčať aj pre rezanie naplocho. Upnutie listu v uhle 90 ° – 180 ° pre rezanie veľkých predmetov. Rám je schopný uniesť napnutie listu max. 75 kg.

nie je skladom
20,23 € / ks

Ručná píla EVO 490 mm / 658 mm

Počet variant produktu: 1

Univerzálna ručná píla. Umiestnenie rukoväte umožňuje prenášať efektívne rezný výkon na celú dĺžku ozubenie. Kalené ozubenie s trojitým ostrím na jednom zube poskytuje všestranné použitie, vysokú rýchlosť a kvalitu rezu. Dvojkomponentný komfortná rukoväť s miestom pre ukazovák. Uholník 90 ° a 45 ° pre jednoduché vyznačenie linky rezu. Kvalitná oceľ C75 o sile 0,85 mm so špeciálnym lakovaním chráni pílu proti korózii dlhšie ako bežné laky.

nie je skladom
16,18 € / ks

Vrták do kovu HSS PRO

Počet variant produktu: 33

Vrtáky do kovu sú konštruované predovšetkým pre vŕtanie do uhlíkovej ocele a mäkkých kovov. Môžu sa použiť aj na vŕtanie do dreva a plastu. Vrtáky disponujú precízne brúsenými reznými čepeľami pre rýchle vŕtanie a dokonalý otvor, vybrusovanie špirálou pre náročné priemyselné použitie a vysokú prednosť vŕtanie s dostatočným odvodom triesok. K dispozícii v rôznych priemeroch od 1 mm – 16,5 mm. Vyrobené podľa DIN 338.

nie je skladom
od 0,25 € / ks

Linkovacia brnkačka 30 m + modrá krieda

Počet variant produktu: 1

Sada linkovacího náradí obsahuje tuhé a odolné teleso brnkačka, pevnú polymérovú šnúru (30m) a 113 g modrej značkovací kriedy Standard. Prevodový pomer 6: 1 pre rýchlejšie zatiahnutie šnúry. Navijak brnkačka má ,, kriedový chopper ", ktorý odoberá kriedu v priebehu navíjanie, čím znižuje zhlukovanie šnúry a minimalizuje jej opotrebenie.

nie je skladom
25,21 € / ks

Stavebná miešačka

Počet variant produktu: 4

Klasická spredu plnená miešačka pre miešanie prevažne stavebných zmesí.

nie je skladom
od 185,04 € / ks

Nastaviteľné SIKO kliešte Groovelock

Počet variant produktu: 3

Nastaviteľné kliešte SIKO je možné vďaka systému GrooveLock ™ nastaviť až o 50% rýchlejšie ako tradičné nastaviteľné kliešte. V porovnaní s tradičnými kĺbovými kliešťami sú opatrené dvojnásobným počtom polôh drážky, takže zaručujú optimálnu polohu rúk a čeľustí a prvotriedne úchop. Špeciálne navrhnutá univerzálne čeľusť slúži k neobyčajne všestrannému zovretie okrúhlych, šesťhranných, štvorcových aj plochých predmetov. Dostupné v troch rozmeroch.

nie je skladom
od 24 € / ks

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.