Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Preto odporúčame nakupovať záhradné stavby na jar 2022 už teraz.
Skladové zásoby záhradných domčekov, prístreškov a skleníkov sú obmedzené. Odporúčame neodkladať ich nákup.
Odporúčame nakupovať záhradné stavby a skleníky už teraz.
0

Skleník Trjoska

 • Kód: 4294598
 • Značka: Volya LLC
 • Záruka: 10 rokov polykarbonát / 2 roky konštrukcie
Šírka: 3 m
Zasklenie: polykarbonát
Hrúbka zasklenia: 4 mm, 6 mm
Forma kotvenie: zakopáním
Vnútorné vystuženie: ano
Konštrukcia: ocel
Hrúbka: 0,7 – 0,9 mm
Tvar: profily
Naša cena za ks
589 €
Bežná cena za ks
632,23 €
Cena za 1 ks
589 €
Odhadovaná cena dopravy
39 €
nie Osobný odber:
Výdejna Strážnice Krátká 850 – Areál firmy NAVOS, 696 62 Strážnice
Skladom 0 ks
Otvorené Po - Pia, 8:00 - 16:30
Platba v hotovosti a kartou
áno Doručenie k vám: 49 ks na skladoch
Prehľad skladov sklady
Krajina Množstvo na sklade Skladom
Slovensko 49 ks
Skladom – ihneď na odoslanie Doručíme do 4 - 6 pracovných dní

Zasklení polykarbonátem

Materiál dutý polykarbonát
Výrobca Gutta
Model Guttagliss DUAL BOX
Vyrobené Německo
Hrúbka 4 mm, 6 mm
Rozmery dosiek 6 × 2,1 m
Záruka 10 let
Pred-formátovanie dosiek ne
Uchytenie šroub s butony
ČZU zdravotné certifikácia ano
UV ochrana ano (jednostranná)
Přeprava desek volně ložené

Konstrukce

Antikorózna ochrana žárové zinkování
Model Trjoska
Výrobca Volya LLC
Vyrobené Rusko
Záruka 2 roky
Tvar profily
Hrúbka 0,7 – 0,9 mm
Lak ne
Strecha oblouková
Vnútorné vystuženie ano
Predĺženie dĺžky ano
Materiál ocel

Dveře

Otváranie panty
Tvar trojdílné
Rozmer 1,81 × 0,80 m
Počet 2 ks
Typ jednokřídlé

Okenice

Okenice v zadnom čele ne
Strešné okno ne (lze objednat)

Základy a kotvení

Základový rám ne
Kotviace zemné pätky ano
Forma kotvenie zakopáním
4,52
233 recenzií
5
4
3
2
1
5+zákazníkov odporúča
100%zákazníkov odporúča
Tip: Uvažujete umiestniť oblúkový skleník na betónovú podmurovku? Prezrite si skleník Gardentec Classic.

Volya Trjoska je odolným skleníkom oblúkové konštrukcie, ktorý posúva technologické princípy svojej prvej generácie, veľmi úspešného modelu 2DUM. Ruský skleník Trjoska je tak duchovný druhou generáciou tohto priekopníka na poli oblúkových skleníkov z polykarbonátu. Konštrukcia skleníka je 3 m široká a ľubovoľne dlhá (vždy v násobkoch 2 m). Skleník je tvorený jednoduchou oceľovou konštrukciou, ktorú možno vnímať ako samonosnú klietka, ktorá je obalená 6metrovými pláty dutého polykarbonátu, ten je pevne fixovaná na túto "klietku" a nemôže dôjsť k rozpadu alebo uvoľnenie krytiny. Samotné profily konštrukcie sú silné 0,7 až 0,9 mm. Vďaka tomuto princípu skleník bez problémov odolá aj ťažkým podmienkam horských a náveterných polôh. Zasklenie je riešené dutinkovým polykarbonátom značky GUTTAGLISS DUAL BOX, ktorý je opatrený silnou UV ochrnú, ktoré zaručuje zodpovedajúcu životnosť.

 • Polykarbonát GUTTAGLISS DUAL BOX 4 mm / 6 mm
 • Oceľová rám s prepracovaným systémom výstuh
 • Vhodné do hôr
 • Bez nutnosti základov
 • Výrazne ľahšiu montáž oproti 2DUMu

Na výber máte z dvoch prevedení, základná verzia osadené 4 mm polykarbonátom GUTTAGLISS DUAL BOX, ktorý zaručuje bezproblémovú a dlhú životnosť a je určený pre bežné hobby využitie. Pre náročnejších zákazníkov a profesionálov v prevedení opatrenom 6 mm silným izolujúcim plastom. Tu je už možné skleník úspešne vykurovať a otvoriť si možnosť celoročného využitia, prípadne pre stavby v horských polohách, kde skleník odolá vysokému zaťaženiu snehových závejov.

Ruský skleník Trjoska
Rozmery4 x 3 m6 x 3 m8 x 3 m10 x 3 m12 x 3 m
plocha 12 m 2 18 m 2 24 m 2 30 m 2 36 m 2
šírka 3 m 3 m 3 m 3 m 3 m
dĺžka 4 m 6 m 8 m 10 m 12 m
výška pri hrebeni 2,1 m 2,1 m 2,1 m 2,1 m 2,1 m
výška pri odkvape          
okná (podoručený počet) 1 ks 2 ks 3 ks 4 ks 5 ks
počet oblúkov 6 ks 8 ks 10 ks 12 ks 14 ks
hnmotnost 90 kg 120 kg 150 kg 180 kg 210 kg
balenie paleta + role plastu paleta + role plastu paleta + role plastu paleta + role plastu paleta + role PALSTAT
počet plastových dosiek 3 ks 4 ks 5 ks 6 ks 7 ks

 Ruský skleník z polykarbonátu Volya Trjoska je stavebnicou, teda dostanete plastové dosky v predvolenom formáte 6 x 2,1 mv počte dopovídajícímu dĺžke skleníka. Napríklad k najpredávanejšiemu rozmeru 6 x 3 m obdržíte 4 kusy polykarbonátu, kedy z prvej dosky, pomocou odlamovacího nožíka, vyrežete čela a dvere a zvyšné plasty použijete na samotné zastrešenie (postup je jednoducho a zrozumiteľne vysvetlený v priloženom návode).

FAQ

4,52
233 recenzií
5
4
3
2
1
5+zákazníkov odporúča
100%zákazníkov odporúča
Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Kotvení skleníka Trjoska do zeme

Viera Martinkovičová | 4. 10. 2020 reagovať
Dobrý deň,poprosím vas.Máme záujem o skleník Volya- Trjoska,6mm polykarbonát ,potrebujeme aj základný rám ak sme sa rozhodli pre zakopanie ? Ďakujem pekne za odpoveď.S pozdravom Martinkovičová

Dobrý deň, skleník Trjoska rám obsahuje v balení, základňa sa k nej nevyrába nakoľko sa kotví do zeme. Pri kotvení do zeme bez základov stačí vykopat rygol hlboký cca 30 cm po obvode vybranej veľkosti daného skleníku na šírku lopaty. Skleníky majíú ukotvenie v tvaru „T“, ktoré sa potom zahrnú zeminou a poriadne udupú.

Buildex

základy na Trjosku

josef P. | 12. 9. 2020 reagovať
Můžu dát obloukový skleník Trjoska i na základy?

Dobrý den, ano, kotvení na základy je možné, primárně je ale sklneík Trjoska určený na zakopávání. Konstrukci skleníku lze uživatelsky upravit pro kotvení na betonový základ. Základy pro skleník doporučujeme vykopat až po sestavení konstrukce skleníku.

Buildex

Zakopání skleníku Trjoska

Matěj Dritter | 28. 4. 2020 reagovať
Jak zakopat skleník Trjoska?

Dobrý den, pane Drittere, 

standardně stačí při kotvení do země vykopat cca 30 cm rygol na šířku lopaty po obvodu vybrané velikosti. Skleníky mají ukotvení ve tvaru „T“, které se následně zasype zeminou a řádně udupe.

 

Buildex

Výška zeminy

Ing. Strišovský Branislav | 23. 4. 2020 reagovať
Do akej výšky môžem sypať zeminu v sklenníku TRJOSKA ?

Dobrý deň, pri montáži skleníka je dobré aby ste dutinky tiež prihrnuli zeminou cca 10 cm.

Buildex

vonkajšie prostredie

Ľuboš | 15. 12. 2019 reagovať
Dobrý deň,chcel by som sa spýtať,či je polykarbonát Guttagliss dual vhodný aj na vonkajšie prostredie,a akú má životnosť?Na vašich ilustračných fotografiách má osvedčenie pre použitie vo interiéri budov.

Dobrý deň, certifikát potvrdzuje, že polykarbonát je možné použit aj v interiéri nakoľko je zdravotne nezávadný. Samozrejme polykarbonát je používaný hlavne v exterieri. Záruka na GuttaGliss je 10 rokov. Jeho životnosť je, ale väčšia a záleží od prostredia kde je polykarbonát umiestnený. V prípade otázok ma neváhjate kontatovať aj telefonicky :-)

Buildex

Gerhard Böttinger | 29. 9. 2019 reagovať
Dobrý den. Uvažuji koupit u vás skleník Trojska 3x4 Chtěl bych se zeptat, jestli děláte montáž skleníku a jaká je cena Děkuji

Dobrý deň, ku skleníku Trojska montáž neponúkame, avšak na naších stránkach nájdete podrobný montážny návod a vo dvjoci ste schopný za víkend tento skleník postavať. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu a poradíme Vám :-) Montáž ponúkame ku skleníku z rady Gardentec.

Buildex

Zemní patky

Lubo D | 19. 8. 2019 reagovať
Dobrý deň, poprosil by som o nejaké foto instalacie zemných patiek. Rad by som mal jasnu predstavu o osadeni predtým, než skleník zakupim. Dakujem.

Dobrý den, jestli uvažujete o koupi skleníku Trjoska, tak zemní patka vypadá takto:

Uchycení zemními patkami je totožné jako u skleníku Gardentec Classic https://www.buildex.cz/zahradni-sklenik-z-polykarbonatu-gutta-gardentec-classic. Podívejte se na vložený odkaz, kde máme v galerii více fografií.

S přátelským pozdravem,

Jana Ottlová

Buildex

Buildex

Montáže Slovensko

Antonia Šulganová | 19. 6. 2019 reagovať
dobrý deň, mám otázky k montáži - chcem si objednať skleník Trjoska 6 x 3 m aj s montážou. Je to možné priamo na jeden dátum -doviezť aj zmontovať ?- cena montáže? - je montáž hotová za jeden deň? Ďakujem

Dobrý deň, montáže na Slovensko nerealizujeme, je možne že ste túto možnosť videli na českých stránkach ,avšak tento typ skleníka sa dá zvládnuť aj svojpomocne. Šikovný kutil to má za jednu sobotu hotové 😊

Buildex

Jak skleník zakopat?

Hana Heidrichová | 19. 3. 2019 reagovať
Dobrý den prosím o popis jak správně skleník trjoska zakopat,děkuji moc

Dobrý den, přesně je vysvětleno v přiloženém návodu, nicméně postup je obecně snadný: Vykopete rýhu 35 cm hlubokou o rozměru daného obloukového skleníku. Skleník do zákopu usadíte a zahrnete zeminou. Pod jednotlivé kotvy (zemní patky) je vhodné umístit dlaždice nebo cihly, které rozloží hmotnost. Pro lepší představu pomohou přiložené fotografie, případně nám zavolejte, rádi vše přesně vysvětlíme. 

Buildex

Výška dveří

Marek Ferfecký | 13. 3. 2019 reagovať
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na průchozí výšku dveří u skleníku Trjoska, a jestli mají tyto dveře ve vrchní třetině otevírací okna. Děkuji za odpověď Ferfecký

Dobrý den, celková výška dveří včetně větracího okénka je 1810 mm a celá tato výška je po otevření okénka průchozí. Dveře měří 1480 mm a okénko 330 mm.

Buildex

Sire polykarbonatu a tesneni

Petr | 25. 3. 2018 reagovať
Dobry den, chystame se na nakup Trjosky v 6mm o velikosti 8 x 3 m. Prostudoval jsem si zatim navod na montaz, ale nedocetl jsem se, zda se podelne pasy o delce 6 mm zuzuji na 2 m, kdyz ma sklenik delku 6 ci 8 ci 10 metru, kdyz je jejich dodavana sirka 2,1 m. Pokud se pasy nezmensuji, jak se umisti vedle sebe na vnejsi kostru? Vklada se mezi ne nejaky tesnici/spojovaci H profil? Dale chceme sklenik umistit na podezdivku ze zstraceneho bedneni - jak se tento sklenik ukotvuje? Na obrazcich je videt, ze od spodniho ramu je jeste nekolik cm, ktere se pravdepodobne ukotvuji do zeme. Pokud mam podezdivku ze ztraceneho bedneni, jak se toto ukotvi? Postavi se sklenik na dute bedneni a pak zalije do betonu vcetne patek nebo se patky uriznou a sklenik se prisroubuje jen spodnim ramem do betonu? Posledni dotaz se tyka tesneni - je treba nejak dodatecne utesnit propojene platy?
Dobrý den, ne výchozí pláty polykarbonátu se dále nijak neupravují a přesah 10 cm se použije na ",přeložení", desek přes sebe. Z tohoto vyplývá, že žádného dalšího těsnění a lišt typu H není třeba. Pro upevnění na podezdívku, odstraníte část ",kotev",, která jde do země a dále přes L profil přišroubujete, vše je pěkně vidět na fotkách v popisu ze stavby staršího modelu 2DUM. Ne, určitě je nešťastné patky zalívat, náš uvedený postup je ověřený a funkční. Ne, veškeré potřebné těsnění je součástí balení a třeba cokoli dále dokupovat. Pokud máte další dotazy, nebo byste chtěl tyto, podrobněji rozvést, prosíme zavolejte nám, naši technici s Vámi vše podrobně projdou. Buildex

Zdravotní nezávadnost polykarbonátu Arla

Petr | 4. 3. 2018 reagovať
Dobrý den, měl bych otázku týkající se zdravotní nezávadnosti polykarbonátu Arla - respektivě certifikátu, který to má dokazovat. Nikde se mi takový certifikát nepodařilo dohledat a to ani přímo na webových stránkách výrobce (www.arlaplast.com/cs). Certifikát, který tu máte vyfocen, náleží polykarbonátu Guttagliss DUAL. Byl bych tedy rád, kdybyste mi tuto záležitost objasnili, děkuji.
Dobrý den, omlouváme se za matení, měli jsme výpadek u výrobce, firmy Gutta, a tedy byl plast dočasně nahrazen za Arlu (s ním bylo prodáno několik desítek skleníků, ovšem každý zákazník byl informován, a případně si týden počkal na Guttagliss, která tuto certifikace má). Děkujeme za pochopení, nyní již opět mají všechny námi dodávané obloukové skleníky certifikovaný Guttagliss DUAL BOX 4 nebo 6 mm. Buildex

Otevírač střešního okna

Jarda | 29. 1. 2018 reagovať
Dobrý den, máte uvedeno jako jeden ze čtyř dárků Automatický otevírač okna skleníku Gardentec. Takže na střeše skleníku je již připravené okno s rámem, které se tímto bude dát otevírat?
Dobrý den, nikoli, střešní okno je příslušenství, otvírač je univerzální, tedy lze nasadit na zadní okenici, případně doobjednat střešní okno což doporučujeme. Pokud budete mít další dotazy, prosíme zavolejte, rádi s Vámi vše probereme. Buildex

Dotaz

Marie | 18. 10. 2017 reagovať
Dobrý den, chtěla bych se informovat zda by bylo možné u vás objednat pouze montáž skleníku trojska 3x4 m, mám zakoupený jinde a firma montáž neposkytuje.... děkuji
Dobrý den, ano i když, jde o poměrně nestandardní situaci. Objednávku (včetně kontaktu a místa realizace) montáže skleniku zašlete na info@buildex.cz. Buildex

Dotaz

Marie Riedlová | 19. 9. 2017 reagovať
Dobrý den, chtěla bych se informovat jak realizujete vlastní dopravu skleníku k zákazníkovi?máte vlastní dopravu či využíváte smluvního dopravce a jak velkými vozy to vozíte. Jde mi o to kdybych si objednala skleník 3x4 m z polykarbonátu aby se mi nestalo že dopravce řekne že k nám nepojede z důvodu velkého auta atd... Přístupová cesta k domu je celkem úzká, velké vozidlo s nakládací rampou určitě neprojede....děkuji hezký den
Dobrý den, u doprav je to velice variabilní kombinujeme spedice Toptrans a Geis spolu s vlastními auty (B i C), tedy pokud víte, že auto s rampou neprojede, prosíme informaci napište do objednávky a mi to zařídíme (je možné několika denní zpoždění, než vytížíme dodávku do konkrétní lokality). Děkujeme za zájem. Buildex

skleník Trjoska

Jirka | 12. 9. 2017 reagovať
Dobrý den, v diskusi jsem se dozvěděl, že vnější rozměr základny skleníku 3x4 m je při toleranci +- 10 mm právě přesně 3x4 m s tím, že je ideální postup sestavit nejprve skleník a poté samotný základ. Jak bych měl tedy postupovat v případě odborné montáže? Je možné nechat stavbu základů tedy na odbornou firmu? Jestliže by to nešlo, jaká je nutná hloubka základů u skleníku u velikosti 3x6 m? Děkuji za radu. S pozdravem Jiří Jirásek
Dobrý den, sklenik se zakopává 30 cm do země, alternativně na základ, který by měl být do zámrzné hloubky (v praxi stáčí dvě řady ztraceného bednění). Naši montážníci realizují pouze stavbu skleníku samotného. Lze se však domluvit, prosíme o telefonní kontakt pro flexibilnější domluvu. Děkujeme. Buildex

vnější rozměr základny skleníku Trjoska 3x4 m

Vladimír | 27. 2. 2017 reagovať
Dobrý den, jaký je prosím přesný ( + - 10 mm) vnější rozměr základny skleníku Trjoska 3x4 m. Děkuji
Dobrý den, u skleníku Trjoska je rozměr přesných 4 x 3 m, za předpokladu Vámi zmíněné tolerance. Ideální postup v případě stavby základu, je sestavit nejprve skleník a poté samotný základ. Buildex

6 mm verze?

Jozef K | 26. 2. 2017 reagovať
Dobrý večer, poprosil bych Vás o cenu 6 mm verze tohoto skleníku. Děkuji uctivě.
Dobrý večer, polykarbonátový skleník Trjoska je nově v oficiální nabídce Buildex také v 6 mm verzi, zde přikládám odkaz: https://www.buildex.cz/p/zahradni-sklenik-z-polykarbonatu-trjoska-6-mm/ Buildex

Rozdíl mezi skleníky 2DUM a Trjoska

Josef | 8. 9. 2015 reagovať
Dobrý den, jaký je zásadní rozdíl mezi tímto skleníkem a modelem 2DUM? Má cenu si za něj připlatit? Děkuji Josef
Dobrý den, rozdíl je zejména v konstrukčním řešení, kdy je u tohoto novějšího modelu, zjednodušena klenba a zesíleny výztuhy, to vede k lepší odolnosti a vyššímu sněhovému zatížení (180 Kg/m2). Skleník Trjoska má právě polovinu obloukových výztuh, což má kladný dopad na rychlost montáže. Dále má užší boční okenice a o 10 cm vyšší celkovou výšku (210 cm). Tedy jde o drobná vylepšení, která reagují na zpětnou vazbu zákazníků, kteří si již dříve zakoupili původní a stále nejprodávanější skleník 2DUM. Rozhodnutí je tedy na Vás, rozhodně se jedná o lepší skleník, ale je na každém, zda si za drobná vylepšení připlatí (odkaz na původní model 2DUM http://www.buildex.cz/p/sklenik-volya-llc-2dum/). Buildex
4,52
233 recenzií
5
4
3
2
1
5+zákazníkov odporúča
100%zákazníkov odporúča

Miloš|24. 10. 2021

 • Pevná konštrukcia
 • Návod by mal byť presnejšie napísaný, zabránilo by sa omylom pri skladaní
Zdroj recenzia
BUILDEX

Andrej|2. 10. 2021

 • Kvalitná konštrukcia
 • Pevnosť
 • Boli dodané dva návody ruský a slovenský keby nemám oca čo vie azbuku tak by sme to asi ani nezložili. Museli sme kombinovať oba návody
 • Skladali sme to traja no niekedy boli problémy ešte jeden, dvaja sú potreba.
 • Niektoré diely boli iné ako v návode aj tvarovo aj označením
Zdroj recenzia
BUILDEX

Branislav|31. 5. 2021

 • skvely pevny sklenník
 • neskutocne pracna montaz a hlavolam s poskladanim dielov. rusky navod dost slaby....navod na nete detto.
Zdroj recenzia
BUILDEX

Libuša|16. 5. 2021

 • Snad bude dobre sluzit.
 • Strasne zdlhava a komplikovana stavba sklenika, navody su nezrozumitelne, obrazky malo prehladne, vela krat sme museli uz zmontovane dielce rozmontovat
Zdroj recenzia
BUILDEX

Andrea|16. 4. 2021

 • Kupili sme si ho v hr.polykarbonatu 6mm, odporucam, je pevny a splnil nase predstavy. Odporucame.
 • Milion miniaturnych skrutiek a matiek, skoro ako stavebnica Merkur:-) a chcelo by to v slovencine zrozumitelnejsi navod, pomahali sme si ruskym.
Zdroj recenzia
BUILDEX
Poradíme ako na to:
Všetky články

Predstavenie značky - Volya LLC

Jsme autorizovaným partnerem ruské společnosti Volya LLC Distribution, která je průkopníkem výroby a prodeje dnes tak oblíbených obloukových skleníků. V roce 2013 jsem v úzké kooperaci s distribucí Gutta International pomohli značce Volya LLC vstoupit na zdejší trh. Konkrétně Buildex zajistil marketing a Gutta logistiku. Tímto okamžikem se začala psát éra obchodního úspěchu robustních, a přitom cenově velice dostupných, stavebnicových skleníků. 

Pro značku Volya LLC držíme oficiální certifikaci pro odborné poradenství a prodej na území České a Slovenské republiky, můžeme tak zaručit maximální klientský servis, od odborné konzultace, přes rychlou a bezproblémovou dodávku, případně včetně profesionální montáže, po reklamační a pozáruční servis, vše s jistotou, že kupujete originální konstrukce osazen prémiový polykarbonátem Guttaglisss nadstandardní zárukou 10ti let.

Volya LLC


Další produkty značky Volya LLC (91)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.