0

Rozširujúci modul pre kompostér K1

Skladom – ihneď na odoslanie

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX skladom

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za jednotku 88,68 €
Cena za 1 jednotku 88,68 €

Záruka: 24 měsíců, Kód: , Značka: Limes
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

hrúbka stĺpika 1,5 mm
hrúbka plániky 1,00 mm
šírka 91 cm
dĺžka 91 cm
výška 85 cm
materiál oceľ
povrchová úprava žiarové zinkovanie

Popis

Rozširujúci modul kompostéru je vyrobený z profilovaného žiarovo zinkovaného plechu, ktorého prednosťou je dlhá životnosť a nemenný tvar. Predovšetkým v zimnom období sú oveľa menej náchylné na prasknutie ako krehké plastové kompostéry. Možno ich veľmi jednoducho zmontovať aj demontovať (pri vyberaní vyzretého kompostu) bez akéhokoľvek náradia. Rozširujúci modul sa skladá z 3 stien, ktoré sa jednoducho pripojí k základnému typu kompostéra.

  • Dlhá životnosť
  • Jednoduchá montáž i demontáž
  • Vzdušná konštrukcia

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov
Poradíme ako na to:
Všetky články

Predstavenie značky - Limes

Medzinárodne úspešný veľkoobchodný dodávateľ a výrobca sklených skleníkov značka Limes je dnes už takmer synonymom pre skleník klasickej konštrukcie. Sme hrdí na to, že si spoločnosť Limes pre svoju oficiálnu autorizovanou prezentáciu vybrala práve naše obchody Buildex a vy tak konečne môžete tento klasicky česky sortiment zakúpiť on-line z pohodlia domova, a to v užívateľsky prehľadné ponuke a za bezkonkurenčné ceny. Vďaka veľmi úzkemu previazaniu výrobné firmy Limes a predajné platformy Buildex získate istotu stabilného servise i pozáručný podpory, autorizované montáže a bezpečného závozu priamo z výroby.

História výroby českých skleníkov Limes sa datuje od roku 1991, avšak konštrukčne vychádzajú zo skleníkov ponúkaných už od osemdesiatych rokov v rámci družstevnej výroby. Produkty drží certifikáciu ISO 9001: 2001 a značku kvality Český výrobok. Všetky pozinkované skleníky sú certifikované na zaťaženie vetrom 1,25 kN / m 2 a zaťaženie snehom 1,5 kN / m 2. Voľba kúpy týchto robustných skleníkov je vždy stávkou na istotu a bezproblémový dlhoročnú prevádzku

Skleníky Limes


Další produkty značky Limes (304)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.