Vážení zákazníci, pre veľký záujem o poradenstvo pri výbere tovaru pre vás budú naši špecialisti na infolinke každý všedný deň od 7:00 až do 19:00.
Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Nábytek

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie nábytek – COSI Cosiscoop Timber COSI Cosiscoop Timber Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení. od 163 €
2
Najpredávanejšie nábytek – COSI Flow COSI Flow Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola. od 1 428 €
3
Najpredávanejšie nábytek – COSI Cosiscoop Urban COSI Cosiscoop Urban Väčší lampáš moderného dizajnu z ocele s rámčekom z teaku a madlom na prenášanie. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodne vynikne a spríjemní vaše pobyty vonku. Bezpečnosť zaisťuje ochranné sklo a uzatvárací bezpečnostný ventil pre jednoduché zhasnutie a znovuzapálenie. 224 €
4
Najpredávanejšie nábytek – COSI Design line COSI Design line Stôl kombinovaný s horákom, ktorý ale ponecháva dostatok priestoru na pozvanie všetkých vašich priateľov alebo rodiny na drink. Stôl je široký 80 cm a 120 cm dlhý. Keramická doska stola s rámom z nerezovej ocele robí tento stôl s ohniskom extrémne silným a zaisťuje jeho dlhú životnosť. 1 918 €
Ľudovka
Nábytek – COSI Cosiscoop Timber
3x

COSI Cosiscoop Timber

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení.

Cena / výkon
Nábytek – COSI Cosiscoop Basket high
1x

COSI Cosiscoop Basket high

Cosiscoop Basket - vysoký síce na prvý pohľad vyzerá trochu ako kôš, je to prémiová záležitosť, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek vo vašej záhrade. Je dodávaný vr. podstavce.

Pre náročných
Nábytek – COSI Cosiscoop Pillar L
2x

COSI Cosiscoop Pillar L

Väčší lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, balkón alebo záhradu. Lampa s výkonom 0,85 kW so spotrebou 73g/h je vytvorená z kovu, dreva a skla v tvare stĺpu. Piliere Cosiscoop sú samostatné objekty, ktoré zaujmú pozornosť na akomkoľvek mieste.

Nábytek – Bohemit Pine
1x

Bohemit Pine

Lavice Pine je ručně vyrobena z masivu severské borovice, určená do interiéru domů, chat a chalup. Kresba dřeva je zvýrazněna díky jemnému ošetření olejem, který zároveň zvyšuje odolnost a životnost výrobku. 

Nábytek – Bohemit Fachman
2x

Bohemit Fachman

Ručně vyrobený jídelní stůl z české dílny se pyšní krásnými ostrými křivkami s olejovou povrchovou úpravou, které dodávají stolu luxusní vzhled a eleganci. Stůl Dorien se tak hodí do každé dřevostavby, chaty nebo chalupy. 

Nábytek – COSI Flow
3x

COSI Flow

Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo, hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – Bohemit Bukanýr
1x

Bohemit Bukanýr

Excelent je celodřevěná lavice s černým podnožím a lehce patinovanou deskou, vyrobená ze 100% masivu borovice ve vintage stylu. Povrch lavice je ošetřený mořením a lakovaním pro zvýšení odolnosti a životnosti výrobku. Určena je především do interiéru, kombinovat ji lze s jídelním stolem Excelent.

Nábytek – COSI Cosiscoop Cement

COSI Cosiscoop Cement

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení.

Nábytek – Bohemit Bukanýr
1x

Bohemit Bukanýr

Masivní jídelní stůl ve venkovském stylu nabízí kombinaci krásné syté antracitové barvy s přírodní borovou deskou v jemné patině. V kombinaci s lavicí Excelent tak získáte optimální komplet vhodný do interiéru domu, chaty nebo chalupy.

Nábytek – COSI Cosiscoop Dome

COSI Cosiscoop Dome

Väčší lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, balkón alebo záhradu. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h sa tak stáva ideálnym prenosným spoločníkom. Lampáš je vytvorený z ocele a skla v industriálnom štýle.

Nábytek – Bohemit Rezident
1x

Bohemit Rezident

Celodřevěná lavice Pur je směsí masivu z ořechu a dubu. Olejovaný a lakovaný povrch dává vyniknout přirozené kresbě dřeva, zároveň však zajištuje povrchovou ochranu a prodlužuje životnost výrobku. Lavice Pur se díky svému rustikálnímu vzhledu hodí k jakémukoliv dřevěnému nábytku.

Nábytek – Bohemit Brundibár
1x

Bohemit Brundibár

Vintage lavice Farel pochází z poctivé české výroby, při které je použit borovicový masiv. Povrch lavice je následně mořen a lakován, aby byla dosažena maximální ochrana a životnost výrobku. Lavice je určena převážně do interiéru domu, chat a chalup.

Nábytek – COSI Cosipure 100 Wood
3x

COSI Cosipure 100 Wood

Štvorcový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 50 cm. Robustná hliníková konštrukcia v kombinácii s drevenou doskou a horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiscoop Original
+1

COSI Cosiscoop Original

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Lampáš je vytvorený z kovu a skla v industriálnom štýle.

Nábytek – Bohemit Provenience

Bohemit Provenience

Ručně vyrobená lavice z borovicového dřeva vhodná do interiéru i exteriéru ve stylu vintage a provence. Lze ji využít nejen k posezení, ale i jako odkládací prostor pro květiny, dekorace a jiné.

Nábytek – Bohemit Melt
1x

Bohemit Melt

Lavice Melt s kovovým rámem skvěle zapadne do předsíně moderního bydlení, ale lze ji využít také jako designový doplněk ve stylu industriál, vintage či loft. Při výrobě je použitý borový masiv, který je následně ošetřen lakem.

Nábytek – COSI Cosiscoop Basket

COSI Cosiscoop Basket

Scoop Basket je malá plynová lampa s otevřeným ohněm v ocelovém plášti. Je vhodná k umístění na vašem stole, parapetu či zídce. S výkonem 0,29 kW a spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem.

Nábytek – COSI Cosiscoop Timber Square

COSI Cosiscoop Timber Square

Plynový lampáš Cosiscoop Timber štvorcový je najkrajší z celej kolekcie Cosiscoop. Je perfektný na terasy, stoly, na cesty, atď. Vezmite si tento multifunkčný lampáš kamkoľvek idete – je to perfektný výrobca príjemnej nálady a ľahko sa používa. Ponúkame aj v okrúhlom prevedení.

Nábytek – COSI Iconic

COSI Iconic

Najmenšia plynová lampa v kolekcii s otvoreným ohňom a uzatváracím bezpečnostným ventilom. Fantastická na cesty, ale aj na doma či záhradu, s výkonom 0,29 kW a spotrebou 30g/h. Pre ľahší transport má lampa krycie viečko.

Nábytek – COSI Cosiscoop Drop

COSI Cosiscoop Drop

Či už je to temná zima/jeseň alebo letný večer, vždy sa nájdete okamih, ktorý si môžete užiť s nádherným svetlom tejto plynovej lucerny. Dizajnový kruhový výrez dokáže krásne distribuovať svetlo. Vďaka jeho tenkej rukoväti ho môžete ľahko prenášať alebo kamkoľvek umiestniť.

Nábytek – COSI Cosiscoop XL
1x

COSI Cosiscoop XL

Plynový lampáš Cosiscoop XL je väčšou verziou Originálu. Je fantastická pre záhradu, na cesty a aj na prázdninách. Vezmite si túto multifunkčnú lampáš kamkoľvek idete, pretože je to perfektný výrobca príjemnej nálady a ľahko sa používa.

Nábytek – Bohemit Belveder
1x

Bohemit Belveder

Selská lavice v přírodním provedení nabízí maximální pohodlí s hlubokým sedem, který můžete doplnit matrací s polštáři. Vytváří tak prostor pro relaxaci v zahradě za teplých slunečných dní s rodinou nebo přáteli.

Nábytek – COSI Cosipure 100
1x

COSI Cosipure 100

Štvorcový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiscoop Cement Square

COSI Cosiscoop Cement Square

Značka Cosi mala pálčivú túžbu vyrobiť malé doplnky a živým ohňom na váš stôl ši terasu. Po dlhom hľadaní sme našli a vyvinuli technický systém, ktorý toto umožňoval – objavil sa Cosiscoop Original. Konečne sa podarilo vytvoriť krásny plameň, ktorý horí na vďaka malej plynovej patróne, ktorá sa ukrýva vo vnútri. Z toho potom bol len krôčik rozšíriť ponuku aj o ďalšie typy ako je Cement.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.