Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Nábytek

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie nábytek – COSI Cosiscoop Timber COSI Cosiscoop Timber Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení. od 163 €
2
Najpredávanejšie nábytek – COSI Flow COSI Flow Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola. od 1 428 €
3
Najpredávanejšie nábytek – COSI Cosiscoop Urban COSI Cosiscoop Urban Väčší lampáš moderného dizajnu z ocele s rámčekom z teaku a madlom na prenášanie. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodne vynikne a spríjemní vaše pobyty vonku. Bezpečnosť zaisťuje ochranné sklo a uzatvárací bezpečnostný ventil pre jednoduché zhasnutie a znovuzapálenie. 224 €
4
Najpredávanejšie nábytek – COSI Design line COSI Design line Stôl kombinovaný s horákom, ktorý ale ponecháva dostatok priestoru na pozvanie všetkých vašich priateľov alebo rodiny na drink. Stôl je široký 80 cm a 120 cm dlhý. Keramická doska stola s rámom z nerezovej ocele robí tento stôl s ohniskom extrémne silným a zaisťuje jeho dlhú životnosť. 1 918 €
Ľudovka
Nábytek – COSI Cosiscoop Timber
3x

COSI Cosiscoop Timber

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení.

Cena / výkon
Nábytek – COSI Cosiscoop Basket high
1x

COSI Cosiscoop Basket high

Cosiscoop Basket - vysoký síce na prvý pohľad vyzerá trochu ako kôš, je to prémiová záležitosť, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek vo vašej záhrade. Je dodávaný vr. podstavce.

Pre náročných
Nábytek – COSI Cosiscoop Pillar L
2x

COSI Cosiscoop Pillar L

Väčší lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, balkón alebo záhradu. Lampa s výkonom 0,85 kW so spotrebou 73g/h je vytvorená z kovu, dreva a skla v tvare stĺpu. Piliere Cosiscoop sú samostatné objekty, ktoré zaujmú pozornosť na akomkoľvek mieste.

Nábytek – COSI Flow
3x

COSI Flow

Štvorcový stôl s drevenou doskou v prírodnej alebo antracitovej farbe s úložným priestorom a plynovým ohniskom s výkonom 9 kW. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo, hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiscoop Cement

COSI Cosiscoop Cement

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Ponuka tohto modelu je aj vo štvorcovom prevedení.

Nábytek – COSI Cosiscoop Dome

COSI Cosiscoop Dome

Väčší lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, balkón alebo záhradu. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h sa tak stáva ideálnym prenosným spoločníkom. Lampáš je vytvorený z ocele a skla v industriálnom štýle.

Nábytek – COSI Cosipure 100 Wood
3x

COSI Cosipure 100 Wood

Štvorcový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 50 cm. Robustná hliníková konštrukcia v kombinácii s drevenou doskou a horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiscoop Original
+1

COSI Cosiscoop Original

Plynový lampáš s uzatváracím bezpečnostným ventilom, perfektný na terasy, stoly a na cesty. Lampa s výkonom 0,29 kW so spotrebou 30g/h je ideálnym prenosným spoločníkom. Lampáš je vytvorený z kovu a skla v industriálnom štýle.

Nábytek – COSI Cosiscoop Basket

COSI Cosiscoop Basket

Scoop Basket je malá plynová lampa s otevřeným ohněm v ocelovém plášti. Je vhodná k umístění na vašem stole, parapetu či zídce. S výkonem 0,29 kW a spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem.

Nábytek – COSI Cosiscoop Timber Square

COSI Cosiscoop Timber Square

Plynový lampáš Cosiscoop Timber štvorcový je najkrajší z celej kolekcie Cosiscoop. Je perfektný na terasy, stoly, na cesty, atď. Vezmite si tento multifunkčný lampáš kamkoľvek idete – je to perfektný výrobca príjemnej nálady a ľahko sa používa. Ponúkame aj v okrúhlom prevedení.

Nábytek – COSI Iconic

COSI Iconic

Najmenšia plynová lampa v kolekcii s otvoreným ohňom a uzatváracím bezpečnostným ventilom. Fantastická na cesty, ale aj na doma či záhradu, s výkonom 0,29 kW a spotrebou 30g/h. Pre ľahší transport má lampa krycie viečko.

Nábytek – COSI Cosiscoop Drop

COSI Cosiscoop Drop

Či už je to temná zima/jeseň alebo letný večer, vždy sa nájdete okamih, ktorý si môžete užiť s nádherným svetlom tejto plynovej lucerny. Dizajnový kruhový výrez dokáže krásne distribuovať svetlo. Vďaka jeho tenkej rukoväti ho môžete ľahko prenášať alebo kamkoľvek umiestniť.

Nábytek – COSI Cosiscoop XL
1x

COSI Cosiscoop XL

Plynový lampáš Cosiscoop XL je väčšou verziou Originálu. Je fantastická pre záhradu, na cesty a aj na prázdninách. Vezmite si túto multifunkčnú lampáš kamkoľvek idete, pretože je to perfektný výrobca príjemnej nálady a ľahko sa používa.

Nábytek – COSI Cosipure 100
1x

COSI Cosipure 100

Štvorcový stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiscoop Cement Square

COSI Cosiscoop Cement Square

Značka Cosi mala pálčivú túžbu vyrobiť malé doplnky a živým ohňom na váš stôl ši terasu. Po dlhom hľadaní sme našli a vyvinuli technický systém, ktorý toto umožňoval – objavil sa Cosiscoop Original. Konečne sa podarilo vytvoriť krásny plameň, ktorý horí na vďaka malej plynovej patróne, ktorá sa ukrýva vo vnútri. Z toho potom bol len krôčik rozšíriť ponuku aj o ďalšie typy ako je Cement.

Nábytek – COSI Cosiscoop Urban
1x

COSI Cosiscoop Urban

Väčší lampáš moderného dizajnu z ocele s rámčekom z teaku a madlom na prenášanie. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodne vynikne a spríjemní vaše pobyty vonku. Bezpečnosť zaisťuje ochranné sklo a uzatvárací bezpečnostný ventil pre jednoduché zhasnutie a znovuzapálenie.

Nábytek – COSI Cosiloft 120 Straight
1x

COSI Cosiloft 120 Straight

Obdĺžny stolík s horákom a otvoreným hliníkovým rámom v industriálnom štýle, ktorý je možné kombinovať výberom z 2 stolových dosiek. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiloft 120 Wood
4x

COSI Cosiloft 120 Wood

Obdĺžny stolík je kombináciou s horákom, rámom v industriálnom štýle a teakovej dosky. Napriek svojej nízkej výške stola má stále priestor na umiestnenie 5 kg plynovej bomby do vstavaného oddielu, ktorý je diskrétne umiestnený vo vnútri stola.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiloft 100

COSI Cosiloft 100

Štvorcový stôl s otvoreným rámom industriálneho štýlu s plynovým ohniskom s rozmermi 100 x 100 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiloft 100 Wood

COSI Cosiloft 100 Wood

Štvorcový stôl s otvoreným rámom industriálneho štýlu s doskou z teakového dreva s rozmermi 100 x 100 x 48 cm a plynovým ohniskom. Robustná hliníková konštrukcia s horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: otevřený Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosipure 120 Wood

COSI Cosipure 120 Wood

Obdĺžny stôl s plynovým ohniskom s rozmermi 120 x 80 x 48 cm. Robustná hliníková konštrukcia v kombinácii s drevenou doskou a horákom s výkonom 9,0 kW. Do rámu je možné ľahko umiestniť plynové fľaše s výškou 40 cm tj. až 5 kg kompozitnej plynovej fľaše.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiloft 100 Bar

COSI Cosiloft 100 Bar

Barový stôl industriálneho štýlu pre milovníkov ohňa v bezprostrednej blízkosti. Do barovej nohy sa zmestí plynová fľaša až do objemu 10 kg. Plynové ohnisko je možné v prípade potreby zakryť doskou, ktorá je súčasťou príslušenstva.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: hliník Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Cosiloft 100 Wood Bar

COSI Cosiloft 100 Wood Bar

Barový stôl industriálneho štýlu s doskou z teakového dreva pre milovníkov ohňa v bezprostrednej blízkosti. Do barovej nohy sa zmestí plynová fľaša až do objemu 10 kg. Plynové ohnisko je možné v prípade potreby zakryť doskou, ktorá je súčasťou príslušenstva.

Materiál: hliník Typ rámu: plný Doska: teakové dřevo Výkon horáka: 9,0 kW
Nábytek – COSI Design line
2x

COSI Design line

Stôl kombinovaný s horákom, ktorý ale ponecháva dostatok priestoru na pozvanie všetkých vašich priateľov alebo rodiny na drink. Stôl je široký 80 cm a 120 cm dlhý. Keramická doska stola s rámom z nerezovej ocele robí tento stôl s ohniskom extrémne silným a zaisťuje jeho dlhú životnosť.

Materiál: ocel Typ rámu: otevřený Doska: keramika Výkon horáka: 9,0 kW

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie odsúhlasíte tlačidlom rozumiem.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.