Časté otázky

Vážení zákazníci, aktuálne prebieha nadlimitné predaj nadrozmerných produktov, u ktorých prosíme očakávajte dlhší čas doručenia než deklarovanej 3 až 4 dni. Produkty sú fyzicky skladom, avšak denne prekračujeme objemovej kapacity zvozových kamiónov. Oneskorenie sa týka týchto produktov: Skleníky (doručenie do 2 až 3 týždňov), Izolačné vaty (doručenie do 2 - 3 týždňov). Ďakujeme Vám za pochopenie.

Tu nájdete, zodpovedané najčastejšie otázky týkajúce sa nákupu prostredníctvom internetového obchodu Buildex a najpredávanejších produktov ponuky e-shopu. Ak tu nenájdete Vami hľadanú odpoveď, zavolajte nám, prípadne napíšte na kontaktný e-mail, radi Vám s nákupom pomôžeme, prípadne poradíme s výberom vhodného materiálu.

Nákup

Je možný osobný odber?

Nie.

Naozaj tovar doručíte do 4 dní?

ÁNO, pokiaľ nie je uvedené inak je dodacia doba len 3-4 pracovné dni od nasledujúceho dňa od objednania tovaru.

Bývam 300 km od Bratislavy, koľko budem priplácať za dopravu?

Nič, cenník dopravného je paušálna a platí jednotný pre celú slovenskú republiku.

Chcem objednať 400 m2 bitúmenové strešné krytiny, naozaj ju doručíte?

ÁNO, samozrejme, skladom držíme dostatočné množstvo všetkých najpredávanejších produktov a vzhľadom na úzky Partnerstvo s výrobcami, som schopní aj takto ťažké a rozmerné zásielky bez zaváhania do cca 3 dní doručiť a to za exkluzivnéích dodacích podmienok.

Je možné uplatniť odpočet DPH?

ÁNO.

Tovar bol poškodený v dôsledku dopravy?

Nie je problém, ak ste závadu zistili v priebehu odovzdania, tovar jednoducho nepreberajte a všetko zaznamenajte do odovzdávacieho protokolu! Ak ste zistili poškodenie až po rozbalení, prosíme o rýchlu správu na info@buildex.cz, kam popíšte stupeň poškoezení a prípadne priložte dokumentujúce fotografiu (nezabudnite uviesť číslo objednávky).

Môžem odstúpiť od zmluvy?

ÁNO, ak s tovarom nie ste spokojní, môžete bez udania dôvodu tovar vrátiť do 14-tich dní od dňa prevzatia tovaru (v neporušenom obale a známok opotrebenia). Toto neplatí pre individuálne upravený materiál, ktorý nie je možné ďalej predať (rezy na mieru).

Tovar

Je možné skrátiť plastové dosky na konkrétny rozmer?

Áno, v rámci nášho servisu zákazníkom, je možné plastové dosky krátiť podľa vašich požiadaviek. Požiadavka stačí zrozumiteľne uviesť do poznámky v objednávkovom formulári (platí pre sklolaminátové role, dutinkový polykarbonát a plné plastové polykarbonátové a polymettakrylátové dosky).

Koľko stojí krátenie plastové krytiny?

Zadarmo, áno krátenie je vždy zadarmo len je pri výbere nutné počítať, že zákazník platí celý formát plastové dosky, z ktorého je následne krátený jeho rozmer. Spoplatnené sú iba technicky náročnejšie šikmé rezy a to čiastkou 4 € za rez.

Kontakt  

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

V pořádku