0

Prítlačná lišta Guttaprofil ALU-Top elox

  • Kód: 3441272
  • Značka: Gutta
  • Záruka: 24 mesiacov
Skladom – ihneď na odoslanie Doručíme do 4 - 6 pracovných dní

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX > 100 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za ks 9,27 €
Bežná cena za ks 9,56 €
Cena za 1 ks 9,27 €
ceny vrátane DPH

Parametre

materiálhliník + eloxovaná povrchová úprava
dĺžka profilov2,  3,  4,  6,  7 m
farbašedá
UV ochranaáno

Popis

Oblá krycia hliníková lišta eloxovaná oblá. K tomuto profilu je nutné dokúpiť tesnenie. Eloxovaná povrchová úprava spočíva vo vytvorení ochrannej vrstvy oxidu hliníka na upravovanom povrchu. Táto vrstva už ďalej neoxiduje, a tým pred oxidáciou chráni aj samotný hliník. Používa sa tam, kde je hliník použitý v exteriéri, napr. Pri hliníkových okien atď. Výhodou je, že táto vrstva sa po určitej dobe vytvorí sama. V podstate sa jedná o rovnaký proces ako hrdzaveniu železa, s tým rozdielom, že po vytvorení tenučké vrstvy už korózie ďalej nepokračuje a materiál je chránený proti poveternostným vplyvom.

Eloxovaním hotových hliníkových výrobkov sa mimo zvýšenie odolnosti na poveternostné vplyvy, tiež zvýši mechanická oteruvzdornosť povrchovej vrstvy. Zníži sa výrazne tepelná aj elektrická vodivosť ale aj drsnosť povrchu. Tiež životnosť výrobkov sa eloxací značne zvyšuje.

  • Elexovaná povrchová úprava
  • dlhá životnosť
  • Zvýšená odolnosť na poveternostné vplyvy

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov
Poradíme ako na to:
Všetky články

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2216)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.