0

Guttagliss Metalefekt krúžky 3D

Skladom – ihneď k odberu

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX 20 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za ks 37,91 €
Cena za 1 ks 37,91 €

Záruka: 24 měsíců, Kód: 3210024, Značka: Gutta
Ceny uvedené vrátane DPH

Popis

Tieto samolepiace hliníkové dosky Guttagliss Metalefekt s 3D povrchom spájajú vzhľad skutočného kovu s výhodami ľahkých a tenkých plastových dosiek. Tieto všestranné panely sú odolné proti nárazu, sú ohybné a veľmi ľahko sa spracovávajú. Rezanie je veľmi jednoduché pomocou rezacieho noža alebo jemnú pílkou. Úplne jednoduché je aj prípadné prevŕtanie dosky. Vďaka silne lepiace zadnej strane, dosky veľmi ľahko priľnú trvalo k takmer každému hladkému povrchu. Pre spojenie dosiek alebo ukončenie sú k dispozícii zodpovedajúce profily. Používajú sa na nábytok, kuchynské skrinky, dverové čela, ako ochranné lišty a pod. Ľahko spracujete sami doma bez profesionálneho náčinia.

  • samolepiaca vrstva
  • moderný design
  • nízka hmotnosť
  • ohybný materiál
  • jednoduché spracovanie svojpomocne

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2145)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.