Polymetakrylátové plexisklo Acrylcolor

Obojstranne UV stálej a oderuvzdorné farebné plexisklo, vhodné ako do interiéru tak exteriéru. Plexisklo Acrylcolor vyniká vysokou mierou odolnosti.

Podrobné info
Skladom – ihneď k odberu

Doručenie v rámci SR

Sklady BUILDEX ihneď na odoslanie
Naša cena za ks 6,53 €
Bežná cena za ks 6,73 €
Cena za 1 ks 6,53 €

Záruka: 24 měsíců, Kód: 2625103, Výrobca: Gutta
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

materiál polymetakrylát
teplotná odolnosť -20 °C do + 60 °C
hrúbka 3 mm
veľkosť 25 x 50, 50 x 50, 50 x 100 cm
farba červená, oranžová, opál, modrá, zelená, sivá
UV ochrana áno
rez na mieru áno

Popis

Liate hladké akrylátové plastové sklo plexisklo určené k univerzálnemu využitie v interiéri a exteriéri. Tento typ "plexiskla" sa vyznačuje nízkym lomom svetla a tým neprekonateľnú trasparentností (93%) a leskom. GUTTAGLISS Acrylcolor liate dosky majú nižšie lom svetla a tým neprekonateľnú transparentnosť a lesk. Úprava možná rezaním, frézovanie a pod. Využitie nájde farebné plexisklo pri efektných dekoračných úpravách zasklenia skríň a vitrín alebo presvetlené pulty. Vďaka vynikajúcej kvalite sú GUTTAGLISS Acrylcolor dosky tiež ideálny pre svetelnú reklamu a displeje. Materiál je odolný voči počasiu a UV, a preto sa výborne hodí pre vonkajšie použitie.

 

  • Jednoduchá manipulácia
  • UV stabilný
  • Vysoká pevnosť
  • Vnútorné aj vonkajšie použitie

 

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Recenzie - Farebné plexisklo ACRYLCOLOR

Kamil Jadrný|22.03.2018

OK

  • Barva šedá je ve skutečnosti tmavší než na obrázku
  • nic
Zdroj recenzia
BUILDEX

Odporúčané články

Jaký je rozdíl mezi polykarbonátem a Plexisklem?

Toto je jedna z častých otázek našich zákazníků, pojďme si tedy jednou pro vždy stručně vysvětlit oba pojmy a jejich možnosti praktického využití. 

Čítať článok

Predstavenie výrobcu - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (1820)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.