Prihlásenie
Katalog produktov Skryť

Zábrany

Či už sa Vám doma batolia malé milé deti, či neposední maznáčikovia, je obstaranie zábran, čo do bezpečnosti, k uváženiu. Ani tu sa nemusíte uspokojiť s uniformným vzhľadom, ale môžete vyberať z prívetivých drevených variantov, či moderných modelov z kovu. Vďaka nastaviteľnej šírke je možné ich prispôsobiť rozmanitým dispozíciám priestoru.

Čítajte viac Skryť

Najpredávanejšie produkty

1
Najpredávanejšie zábrany –  Scobax Felix Scobax Felix Kovová dětská zábrana bílé barvy pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Bezpečnostní pojistka na otevírání pro maximální bezpečnost. 79,90 €
2
Najpredávanejšie zábrany –  Scobax Annika Scobax Annika Moderní dětská zábrana vyrobená z kvalitního dřeva pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Jednoduchý systém upevnění do zdi. 77,50 €
Zábrany –  Scobax Annika
2x

Scobax Annika

Moderní dětská zábrana vyrobená z kvalitního dřeva pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Jednoduchý systém upevnění do zdi.

Zábrany –  Scobax Felix
1x

Scobax Felix

Kovová dětská zábrana bílé barvy pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Bezpečnostní pojistka na otevírání pro maximální bezpečnost.

Zábrany –  Scobax Elsa
1x

Scobax Elsa

Dětská zábrana vyrobená z kvalitního dřeva pro děti do věku 24 měsíců. Nastavitelná šířka. Snadné a bezpečné upevnění do zdi. 

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.